آمریکایی ها در مورد ایران چی میگن / نظر توریست آمریکایی + فیلم نظر یک توریست آمریکایی که از ترس نا امنی با پاسپورت ایتالیایی وارد ایران می شود و از تجربه سفرش در ایران می گوید.

نظر آمریکایی ها درباره ایران

آمریکایی ها در مورد ایران چی میگن

فیلم شماره ۱

فیلم دوم کمی پایین تر است.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات
پیتر سانتنلو توریست آمریکایی که به‌دلیل جوهای رسانه‌ای در آمریکا درباره ناامن جلوه‌ دادن ایران و توصیه وزارت امور خارجه آمریکا به شهروندان کشورش برای سفر نکردن به ایران، از سفر به ایران به‌ عنوان شهروند آمریکایی واهمه داشت و بنابراین، تصمیم گرفت با گذرنامه ایتالیایی‌اش به ایران بیاید.
پیتر با سفر به نقاط مختلف جهان قصد دارد پلی میان مردم و فرهنگ‌های مختلف ایجاد کند، طی مجموعه‌ گزارش‌هایی با عنوان «درون ایران» (Inside Iran) که در یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرده است از تجربه سفرش به ایران می‌گوید.
او در یکی از گزارش های ویدیویی خود در پاسخ به اعتراض به برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی که معتقدند نباید ایران را به‌عنوان مقصد گردشگری به آمریکایی‌ها توصیه کند می‌گوید: «من درباره سیاست حرف نمی‌زنم بلکه درباره مردم صحبت می‌کنم. من ایران را کشوری امن با مردمی خونگرم دیدم.»

آمریکایی ها در مورد ایران واقعا جالب فکر می کنن وقتی که به ایران می آیند.

مرتبط  چند میلیون نفر کوپن دریافت می کنند ؟ + فیلم
او در ویدیوی دیگری که در روزهای اخیرمنتشر کرده است با ۱۱ دلیل توضیح می‌دهد که چرا باید به ایران سفر کرد. این ویدئوی پیتر مورد توجه کاربران در شبکه های مجازی قرار گرفته و به سرعت در حال دست به دست شدن می باشد.

من به عنوان نویسنده این مقاله شخصا یکی از دوست هام با یک مرد آمریکایی ازدواج کرده و واقعا عاشق ایران شده بعد از ۲ باری که به ایران اومده و به من میگفت که واقعا آمریکایی ها در باره ایران در اونجا خیلی خوب فکر نمیکنن ولی ماهایی که اومدیم اینجا و به کمک شبکه های مجازی به شدت تغییر دادیم ذهنشون رو این یک موفقیت بزرگه واقعا

پیتر در این ویدو علاوه بر اینکه فرهنگ، تاریخ کهن، طبیعت، معماری و مهمان نوازی ایران و ایرانی ها را بیان میکند به هزینه سفر به ایران هم اشاره می کند. او در این ویدیو بیان می کند که به علت ابر تورمی که ایران با آن دست و پنجه نرم می کند هزینه های سفر و اقامت در ایران برای یک گردشگر بسیار پایین و غیر قابل باور است و همین امر یک فرصت خوبی را برای سایر توریست ها فراهم کرده تا سفر به ایران را در الویت برنامه های خودشان قرار دهند. این پایین بودن هزینه ها چه به دلیل تحریم ها باشد و چه در نتیجه کاهش ارزش پول ملی، سفر به ایران در حال حاضر بسیار ارزان تمام می شود.

فیلم شماره ۲

فیلم بعدی بسیار جالب و زیباست….

مرتبط  چند میلیون نفر کوپن دریافت می کنند ؟ + فیلم

ممنون از شما و خوشحال میشیم که در قسمت نظرات بتونید شما اگر تجربه در مورد حضور خارجی ها در ایران دارید رو با ما به اشتراک بزارید . قسمت نظرات ( کلیک کنید برا دادن نظر ) .

همچنین شما می تونید مطالب دیگه ای هم در مورد توریست ها در این قسمت ببینید . کلیک کنید

یک لینک هم در اینجا هست از سایت دیگر که نظرات آمریکایی ها در مورد ایران چی میگن رو دنبال میکنه.

4 نظرات

  • عزیز دل این چه حرفیه آخه؟؟؟ یعنی این همه از بچه های مسئولین و اصلا بچه های کشور خودمون اونجا هستن ، این حرفو بهشون میزنن؟ زشت نیست این حرف و میزنید؟ یکم بابا منطق داشته باشید.
   توریست آها و به خصوص توریست آمریکایی رو چشم ما جا دارن عزیز جان

 1. اتفاقا من هم با یک آمریکایی ۲ روز زندگی کردم تو ایران و هم اون انسان خوبی بود و هم اینکه کلی از ایران خوش امد و میگفت اصلا این فکرو نمیرد که اینجا انقدر خوب باشه

 2. من با یک توریست که از آلمان اومده بود تا اینجا دوست شدم و چند روز با هم بودیم و حتی خونه خودمون آوردمشو با هم بودیم چند شب .
  این پسر ۶ ماه تو راه بود و تمام کشورارو پیاده رفته بود از آلمان و آخرین کشوری که توش بود ایران بود و بعدش با پرواز میخواست برگرده آلمان.
  واقعا کلی بهش حال دادیم و اونم خیلی باحال بود. وقتی میخواست از ایران بره اصلا دوست نداشت که تموم بشه این تایمش.
  وقتی رفت آلمان (اون سال ها بیشتر همه تو فیسبوک بودن) توی فیسبوکش نوشت بهترین کشوری که از هر لحاظ توش بیشتر بهم حال داد و زیبا بود و مردم خیلیییی خفنی داشت ایران بود که بقیه آدمای کشورای دیگه براش نوشته بودن که یعنی کشور ما خوب نبود و این جواب داده بود که خوب بودید ولی ایران با همتون فرق داشت.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید