رویا نونهالی در کنار همسر و فرزندش + عکس و بیوگرافی  رویا نونهالی که حالا با هر بار دیدنش یاد ضربدر‌های قرمزش در عصر جدید می‌افتیم، در کنار همسر و دخترش خاتون.

بیوگرافی رویا نونهالی و همسرش

رویا نونهالی متولد ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه تهران می باشد، اصالتا اهل شمال است و حالا بیشتر با نام ناتاشا در بازیگری شناخته می شود و تنها یک دختر دارد. رویا نونهالی متولد تهران و اصالتا اهل روستای تاکر شهرستان نور مازندران با ۴ خواهر می باشد فعالیت حرفه ای هنری خود را از سال ۱۳۶۲ در ۲۱ سالگی با تئاتر شروع کرد.

متولد تهران و اصالتا اهل روستای تاکر شهرستان نور مازندران با ۴ خواهر می باشد فعالیت حرفه ای هنری خود را از سال ۱۳۶۲ در ۲۱ سالگی با تئاتر شروع کرد.

بازی زیبای نونهالی در نقش ناتاشا در سریال خواب و بیدار سال ۸۱ بکارگردانی مهدی فخیم زاده و در کناردانیال حکیمی و محمد صادقی او را به او شهرت رساند.

در سال ۶۷ اولین سیمرغ بلورین خود را برای بازی در فیلم عروسی خوبان گرفت و سال ۷۸ نیز بهترین بازیگر نقش دوم زن را برای فیلم بوی کافور، عطر یاس دریافت کرد.

ازدواج و همسرش

رویا نونهالی در اوایل دهه هفتاد با همسرش رامین حیدری فاروقی ازدواج کرد که ثمره این زندگی زناشویی موفق یک دختر جوان بنام خاتون می باشد.

 

بیوگرافی رامین حیدری فاروقی

رامین حیدری فاروقی متولد ۱۳۴۵ در تهران، مستندساز می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی دانشگاه هنر و فوق لیسانس رشته پژوهش هنر است، پدرش ارتشی و مادرش معلم بود، فاروقی از پرسنل سابق بنیاد سینمایی فارابی است.

او در کنار کارگردانی، تیزر های تبلیغاتی می سازد، در دانشگاه تدریس می کند، فیلمنامه می نویسد و با نشریات مختلفی فرهنگی و هنری همکاری می کند.

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید