دانلود سریال Game of Thrones گیم آف ترونز قسمت ۵ فصل ۸ بازی تاج و تخت به انگلیسی ( Game of Thrones) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف ودی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌ و هم اکنون موفق ترین و پربیننده ترین مجموعه این شبکه می باشد

دانلود سریال Game of Thrones Got با زیر نویس فارسی قسمت ۵

 فصل جدید گیم آف ترونز – قسمت ۵ فصل ۸ 
در قسمت ۵ فصل ۸ سریال گیم آف ترونز چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
تنها دو قسمت از محبوبترین سریال قرن باقی مانده و به حساس ترین لحظات گیم اف ترونز نزدیک میشویم.
داستان سریال Game of thrones مرتبط با کتاب نغمه ای از یخ و اتش نوشته جورج آر.آر مارتین است که حکایت سرزمین خیالی به نام وستروس را روایت میکنید داستان سریال در قاره‌های خیالی وستروس و اسوس، در نزدیکی پایان یک تابستان ۱۰ ساله اتفاق می‌افتد و چندین خط داستانی را دنبال می‌کند. اولین داستان به جنگ بین خانواده‌های اشرافی برای به دست آوردن تخت آهنین و پادشاهی هفت اقلیم مربوط می‌شود. دومین خط داستانی، نزدیک بودن زمستانی طولانی و یورش موجوداتی افسانه‌ای از شمال را شرح می‌دهد و سومین خط داستانی مجموعه، تلاش فرزندان شاه مخلوع، برای بازپس‌گیری تاج‌وتخت است. این مجموعه از طریق شخصیت‌هایی که اخلاقیات مبهمی دارند، حول مسائلی چون طبقات اجتماعی، وفاداری، فساد، جنگ داخلی و مجازات می‌گردد.
قسمت پنجم فصل هشتم Game of Thrones در تاریخ «۲۳ اردیبهشت ۹۸» به مدت زمان ۸۰ دقیقه ازشبکه HBO پخش خواهد شد. میگل ساپوچنیک برای کارگردانی بازخواهد گشت، پس باید انتظار صحنه‌های نبردی عظیم و خونین را داشته باشیم. شما هم می‌توانید نظرات خودتان درباره این سریال را کمی پایین‌تر و در بخش نظرات، با ما به اشتراک بگذارید. آیا شما را به آینده‌ی سریال امیدوار کرد؟ یا هنوز سایه سنگین اپیزود قبلی را روی آن حس می‌کنید؟
برای دانلود قسمت پنجم از آخرین فصل این سریال محبوب می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

دانلود سریال Game of Thrones

دانلود سریال Game of thrones

دانلود سریال Game of Thrones

 

تیزر قسمت ۵ را در زیر مشاهده نمایید :

 

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید