فروش بنزین فقط با کارت سوخت عرضه بنزین به خودروها فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت

بنزین فقط با کارت سوخت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ شماره ۴ خود اعلام کرد:
🔹عرضه بنزین به خودروها از ۲۰ مردادماه امسال فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت انجام می‌شود.
🔹اگر عده‌ای از هموطنان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده‌اند و در فراخوان پیشین از طریق سامانه دولت همراه ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا سامانه دولت همراه (به ترتیبی که متعاقبا اعلام می‌شود)، برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند. /شانا

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

در ادامه نحوه ثبت نام کارت هوشمند سوخت را توضیح می دهیم.

راهنمایی ثبت نام کارت هوشمند سوخت :

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام کارت سوخت مبتنی بر کارت بانکی:

۱ – شماره تلفن همراه به نام مالك وسيله نقليه
۲ – كد ملی و تاریخ تولد متقاضی (با ثبت كد ملی و تاریخ تولد ساير اطلاعات شناسنامه‌ای مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره شناسنامه به صورت خودكار نمايش داده می‌شود)
۳ – اطلاعات شناسايی وسيله نقليه (شماره هشت رقمی مندرج در ذيل باركد پستی پشت كارت خودرو متقاضی) یا شماره VIN
۴ – انتخاب يكی از شماره‌های كارت بانكی متقاضی كه به صورت خودكار در پنجره ثبت اطلاعات اين بخش به نمايش در می‌آيد.
۵ – پس از ورود اطلاعات ، پيامی مبنی بر تاييد عمليات ثبت نام به اطلاع متقاضی خواهد رسيد كه تنها به منزله پايان مراحل ثبت نام خواهد بود.
۶ – زمان استفاده از کارت بانکی به عنوان کارت سوخت در جایگاه‌های سوخت متعاقبا در اطلاعیه‌های آتی اعلام خواهد شد.

مرتبط  صحبت های رهبر انقلاب امروز درباره اربعین 99 + فیلم

 

نکات قابل توجه:

۱ – آن دسته از مالكان كه دارای بيش از يك دستگاه خودرو و موتورسيكلت فاقد كارت سوخت هستند، برای ثبت نام كارت المثنی بايستی مجددا مراحل ثبت نام را به ازای هر دستگاه خودرو يا موتورسيكلت را با یک کارت بانکی دیگر تكرار كنند و یا از اپلیکیشن دولت همراه استفاده نمایند.

۲ – آن دسته از مالكان محترم وسايل نقليه كه به هر دليل نتوانند اطلاعات خود را ارسال نمايند و یا تمایلی به ثبت‌نام غیرحضوری ندارند می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مشتركين پليس +۱۰ و طبق ضوابط قبلی با ارائه مدارك قانونی لازم نسبت به اعلام و ثبت تقاضای خود براي صدور كارت المثنی سوخت اقدام نمايند.

۳ – مالكان خودروهای عمومی و دولتی اعم از سواری، وانت و موتورسيكلت، به منظور دريافت كليه خدمات مربوط به كارت سوخت از جمله درخواست صدور كارت المثنی، می‌بايست همانند گذشته صرفا با مراجعه به دفاتر خدمات مشتركين پليس +۱۰ نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمايند.

مرتبط  در کدام شهرها موج سوم کرونا شروع شده است ؟

۱ – در صفحه اولی که باز می شود، در پایین صفحه تیک –> ” قوانین و مقررات را خوانده و تایید می کنم. ” را می زنید و دکمه تایید را می زنید.

۲ – در صفحه ای که میبینید در ادامه، شماره تلفن موبایل خود که به نام مالک خودرو می باشد را زده و سپس کد امنیتی  را می زنید. بعد از چند دقیقه برای شما پیامک اس ام اسی میاید که یک کد دارد و آن را وارد می نمایید در سایت.

۳ – در مراحل بعدی سایر مشخصات خود را وارد می نمایید تاثبت نام تکمیل شود

برای رفتن به سامانه ثبت نام کارت هوشمند سوخت کلیک کنید همینجا را

مدل دیگری از ثبت نام کارت هوشمند سوخت :

تماس با شماره‌ #۴*

  روش جدیدتر، استفاده از کد دستوری #۴* (ستاره ۴ مربع) است که امکان ثبت درخواست ازطریق تمامی گوشی‌های تلفن همراه اعم از هوشمند و معمولی را از ۷ آذر ماه ایجاد می‌کند. مالکان خودرو و موتور سیکلت با شماره گیری این کد دستوری می‌توانند برای ثبت درخواست کارت سوخت المثنی اقدام نمایند.
صاحبان بیش از یک دستگاه خودرو یا موتورسیکلت فاقد کارت سوخت برای ثبت‌نام باید به ازای هر دستگاه، با یک کارت بانکی عملیات ثبت‌نام را انجام دهند. مشترکین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید