ماجرای تیر اندازی تئاتر شهر ماجرای تیراندازی در ولیعصر تئاتر شهر

ماجرای تیر اندازی تئاتر شهر

مدیر تئاتر شهر:
درگیری امشب میان دو نفر اتفاق افتاد و یکی از آنها با اسلحه‌ای که داشت شلیک کرد و با دخالت پلیس مستقر در محل، خلع سلاح شد

با توجه به ازدحام شدیدی که در محوطه پیش آمده بود پلیس آنها را به داخل ساختمان تئاتر شهر برد تا پلیس کلانتری برسد و تحویل داده شوند.

متأسفانه فضای اطراف تئاتر شهر اصلاً برای مخاطبان هنرمندان و کارمندان تئاتر شهر امن نیست.

مدیر تئاتر شهر تاکید کرد: الان مسئله واجب این است که بیرون ساختمان تئاتر شهر به طور جدی در حال آسیب دیدن است و ما فقط از در ورودی به داخل ساختمان را می‌توانیم حفظ کنیم و امنیت را در آن برقرار کنیم. این در حالی است که مسئولان مربوط پیش از این وعده‌های زیادی دادند مثل شهرداری اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. با این وضعیت ما همیشه در حالت اضطراب به سر می‌بریم که خدای ناکرده اتفاق وحشتناکی نیفتد اما متأسفانه امشب آن اتفاق افتاد که می‌توانست خیلی پیچیده‌تر شود به همین دلیل اگر این ماجرا به صورت ساختاری حل نشود نمی‌توانیم به تنهایی از پس آن برآییم چون به شکل بی دفاعی مجبوریم فقط نگران باشیم.

مرتبط  آیا بازار تهران دوباره تعطیل می شود؟ + فیلم

خبر تکمیلی

جزئیات تیراندازی در تئاتر شهر

🔹رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت: در درگیری بین دو نفر که به واسطه خصومت شخصی آغاز شد یک نفر از طرفین که اسلحه کلت همراه داشت به طرف مقابل شلیک و باعث زخمی شدن وی به صورت سطحی شد.
🔹با حضور مأموران در محل فرد ضارب دستگیر و اسلحه وی نیز توقیف شد.
🔹فرد مصدوم به بیمارستان منتقل و ضارب نیز تحویل کلانتری ۱۲۹ جامی شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید