عکس همسر دوم حمید گودرزی + عکس عکس های منتشر شده حمید گودرزی به همراه همسرش

ازدواج مجدد حمید گودرزی

حمید گودرزی برای بار دوم ازدواج کرد

عکسی تازه منتشر شده از مژگان ترانه همسر دوم حمید گودرزی

 حمید گودرزی بازیگر سرشناس سینمای ایران متولد ۲ آذر ۱۳۵۶ در بروجرد است. علاوه بر بازیگری در زمینه مجری گری و بعنوان مدل چرم مشهد وارد کارهای تبلیغاتی شد و همچنان با برندهای مختلفی بعنوان مدل همکاری دارد. در سال ۱۳۷۸ با سریالی به نام دانی و من در قاب تلویزیون دیده شد و در سال ۱۳۸۱ با نقش فرزاد در سریال مسافری از هند به شهرت رسید، او در این سریال با بازیگرانی همچون؛ شیلا خداداد و بهنوش طباطبایی هم بازی بوده است. حمید گودرزیبا دختری به نام ماندانا که در ساختمانی در میدان آرژانتین با هم همسایه بودند ازدواج می کند اما این ازدواج موفق نبوده و به طلاق ختم می شود.

گودرزی چندی پیش در جشن حافظ با دختری به نام مژگان ترانه حضور به عمل آورد و ازدواج دومش را رسانه ای کرد که در این مطلب عکسی از آن دو مشاهده می کنید.

ماندانا دانشور در نامه ای در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم

و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

ما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه کذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید