اولین فیلم از شهرک اشرافی باستی هیلز لواسان ‌اولین تصاویر از شهرک سوپر اشرافی باستی هیلز که بعد از حکم دادستان توانسته اند به داخل آن راه یابند

اولین فیلم از شهرک اشرافی باستی هیلز لواسان

‌اولین تصاویر از شهرک سوپر اشرافی باستی هیلز که بعد از حکم دادستان توانسته اند به داخل آن راه یابند

 احتمالا نام شهرک باستی هیلز لواسان در چند وقت اخیر به گوشتان خورده باشد. یک شهرک خصوصی که با دیوارکشی خودش را از منطقه جداکرده و برای خودش بهشت به حساب می‌آید. البته با دستور مقام قضایی گیت های ورودی این شهرک برداشته شد و تردد در این منطقه برای عموم آزاد شد.

اسمش را باستی هیلز گذاشته‌اند، چون دقیقا مثل شهرک بورلی هیلز لس‌آنجلس کالیفرنیاست. البته نه اینکه خودشان برای منطقه اسم گذاشته باشند، قضیه از این قرار است که یکی از بلوار‌های لواسان به نام بلوار باستی به این شهرک خصوصی منتهی می‌شود.

گزارش جنجالی از بالا شهر و پایین شهر تهران

شباهت عجیب باستی هیلز لواسان و بورلی هیلز لس‌آنجلس
خیلی‌ها باستی هیلز را به عنوان بورلی هیلز لواسان می‌شناسند. بورلی هیلز نام یک شهرک ویلایی در شمال غربی لس‌آنجلس است که از نظر موقعیت مکانی دقیقا مثل باستی هیلز است. یک شهرک در دامنه کوه‌های شمال لس‌انجلس که خبری از ساختمان‌های بلند در آن نیست. همه خانه‌ها ویلایی با ویویی ۳۶۰ درجه و ابدی نسبت به شهر بزرگ لس آنجلس. حالا به جای لس آنجلس بگویید لواسان، به جای بورلی هیلز بگویید شهرک باستی هیلز و به جای سد لتیان بگویید اقیانوس آرام!

برای دیدن سایر ویدئو های جنجالی اینجار را کلیک کنید 

یک نظر

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید