قیمت تعرفه برق ماین بیت کوین قیمت تعرفه برق ماین بیت کوین مشخص شد + تعرفه واردات دستگاه ماینینگ

قیمت تعرفه برق ماین بیت کوین

قیمت تعرفه برق ماین بیت کوین مشخص شد + تعرفه واردات دستگاه ماینینگ

همایون حائری، معاون وزیر نیرو از تصویب تعرفه صادراتی برای برق مورد استفاده در فارم‌های #ماینینگ در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد. این نرخ هنوز در هیئت دولت تصویب نشده است.

برای سرمایه گذاری طلا یا بیت کوین؟

تعرفه واردات دستگاه های ماینر

گمرک ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات کشور ردیف تعرفه گمرکی واردات دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال را اعلام کرده که این مسئله نشان می‌‍دهد موضوع استخراج بیت کوین و رمزارزها با قرار گرفتن در دستور کار هیئت دولت به صورت جدی در حال پیگیری است و حالا گمرک با اعلام تعرفه گمرکی و قابلیت واردات قانونی این دستگاه‌ها باید منتظر مصوبه ماینینگ از سوی دولت بود تا با قانونی شدن فضا، صنعت ماینینگ با آماده بودن زیرساخت‌های لازم از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و وزارت نیرو تعیین تکلیف شود.

براساس اطلاعیه گمرک جمهوری اسلامی ایران در تاریخ بیست و دوم تیر ماه به ستادهای نظارت و گمرکات اجرایی دستگاه استخراج ارز دیجیتال با عنوان ماینر در ردیف گمرکی ۸۴۷۱۹۰۹۰ قرار می‌گیرند و با این ردیف گمرکی ترخیص می‌شوند.

لازم به ذکر است که در ردیف گمرکی ۸۴۷۱۹۰۹۰ عمدتاً دستگاه‌های کارتخوان، پین پد یا رمزخوان‌ها و برخی دیگر از ابزارهای بانکی قرار می‌گیرند.

تمامی اخبار مربوط به بیت کوین و ارز دیجیتال را در اینجا بخوانید

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید