قیمت تبلیغ پست و استوری در پیج سلبریتی های ایرانی چند؟ مظنه تبلیغ سلبریتی ها چقدر است؟ سلبریتی ها چقدر از اینستاگرام پول در می آورند؟

قیمت تبلیغ پست و استوری در پیج سلبریتی های ایرانی چند؟

مظنه تبلیغ سلبریتی ها چقدر است؟ سلبریتی ها چقدر از اینستاگرام پول در می آورند؟

 گفتن این جمله شاید تا چند وقت قبل مساله عجیبی بود اما حالا در دنیای هنرمندان و بازیگران امری عادی ست! اگر تا دیروز چهره های اینستاگرامی، شاخ های مجازی و اینفلوئنسرها از این راه کسب درآمد می کردند حالا بازیگران و هنرمندان نیز وارد عرصه رقابت شده اند.

قیمت برای تبلیغ محصول بستگی به میزان جذب فالوور و نفوذ در فضای مجازی دارد. همچنین نوع محصول و البته محل تبلیغ بسته به استوری بودن یا پست بودن آن نیز قیمت را متغیر می کند. “خراسان نیوز” در گزارشی مبلغ تبلیغات را در پیج برخی از هنرمندان و چهره های فعال در اینستاگرام بررسی کرده است:

بهنوش بختیاری؛ بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون

تعداد فالوئر: ۱/۸ میلیون

 مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را ۲۰ میلیون اعلام می‌کند. او می‌گوید: «این مبلغ برای حضور ایشان درکنار شما و تهیه یک ویدئوی تبلیغاتی است که به مدت سه روز در اینستاگرام می‌ماند. اما اگر بخواهید خودتان یک ویدئوی تبلیغاتی بفرستید، باید ۱۰ میلیون بپردازید تا ۲۴ ساعت آن را در پست آخر قرار بدهیم.»

پوریا پورسرخ؛ ۲۵ میلیون برای یک استوری!

تعداد فالوئر: ۲.۴ میلیون

مدیر برنامه‌های پورسرخ در ارتباط تلفنی با ما می‌گوید که آقای بازیگر برای هر استوری تبلیغاتی مبلغ هفت میلیون تومان می‌گیرد اما شرایط برای پست تبلیغاتی داخل صفحه فرق می‌کند و اگر بخواهید داخل صفحه، پست یا ویدئو بگذارید باید ۱۵ میلیون بپردازید. مدیر برنامه «پورسرخ» البته پیشنهاد دیگری هم دارد. او می‌گوید: «ما می‌توانیم با آقای پورسرخ هماهنگ کنیم تا جای شما بیایند و ویدئوی حضور ایشان را در استوری اینستاگرامی بگذاریم که در شرایط عادی ۲۵ میلیون هزینه دارد.»

علی صبوری؛ ۳۰ میلیون برای قهرمان خنده!

تعداد فالوئر ۱.۶ میلیون

«علی صبوری» قبل از این‌که کمدین باشد یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است. درست است که تا قبل از «خنداننده‌شو» به این اندازه شناخته شده نبود اما آقای کمدین همان زمان ویدئوهای بامزه‌ای تولید می‌کرد و در صفحه اینستاگرامی‌اش می‌گذاشت که مخاطبان زیادی داشت.

 مدیر برنامه «علی صبوری» در ارتباط تلگرامی با ما می‌گوید که نفر اول فصل دوم «خنداننده‌شو» برای آگهی‌هایی که در استوری کار می‌شود، حداقل سه میلیون می‌گیرد. البته ما می‌توانیم ویدئوی تبلیغاتی بسازیم و برای او بفرستیم که در این صورت دستمزد آقای کمدین هم متفاوت است. این مبلغ از ۳۰ میلیون شروع می‌شود و با توجه به شرایط ما و مدتی که ویدئوی مد نظرمان در اینستاگرام می‌ماند به این رقم اضافه خواهد شد.

مجید خراطها؛ ۱۵ میلیون برای خواننده‌ خاص!

تعداد فالوئر: ۱.۲ میلیون

مدیر برنامه «مجید خراطها» در ارتباط با خبرنگار «زندگی‌سلام» هزینه تبلیغ در استوری اینستاگرام آقای خواننده را پنج میلیون تومان اعلام می‌کند. او می‌گوید که تبلیغ داخل صفحه اینستاگرام «خراطها» فقط در این صورت میسر است که او در کنار شما حاضر شود و یک ویدئوی تبلیغاتی تهیه شود که این ویدئو به مدت ۷۲ ساعت در صفحه اینستاگرامی‌اش می‌ماند و ۱۵ میلیون تومان هم خرج دارد.»

رامبد جوان؛ ۲۲ میلیون برای رفیق جناب‌خان!

تعداد فالوئر: ۸.۹ میلیون

رامبد در ارتباط با خبرنگار ما آدرس مسئول صفحه اینستاگرامی‌اش را فرستاد و مسئول صفحه هم اعلام کرد که مجری خندوانه برای هرپست تبلیغاتی داخل صفحه ۲۲ میلیون می‌گیرد که این مبلغ برای یک پست تبلیغاتی ۲۴ ساعته است و اگر بخواهید پست تبلیغاتی را داخل استوری بگذارید، باید ۱۲ میلیون تومان دیگر هم بپردازید.

پرستو صالحی؛ استوری هایی که ۳ میلیون می ارزد

تعداد فالوئر: ۱.۶ میلیون

برای تبلیغات کسب و کارتون از این به بعد کامنت‌های صفحه من در روزهای جمعه برای شماست و در صورت صلاحدید صفحه شما را استوری می‌گذارم و تگ‌‌تون می‌کنم تا کسب وکارتون تبلیغ بشود و….» او در دایرکت اعلام می‌کند که برای استوری سه میلیون تومان می‌گیرد. خانم بازیگر برای تبلیغ داخل صفحه هم شرایط خاصی دارد و هزینه را با توجه به آن‌ها اعلام می‌کند که هیچ عدد تقریبی در این باره به ما نگفت!

ابوطالب حسینی؛ ۲ میلیون می‌گیرم و فقط همین!

تعداد فالوئر: ۳۵۳ هزار

«ابوطالب حسینی» به جز استندآپ‌هایی که برای مراسم و برنامه‌های مختلف انجام می‌دهد در شبکه ورزش کار می‌کند. صفحه اینستاگرامی کمدین خندوانه فقط و فقط به یک موضوع ارتباط دارد.

«ابوطالب حسینی» از صفحه اینستاگرامی‌اش فقط استفاده شخصی می‌کند و به جز تصاویری از دوران کودکی، نوجوانی، جوانی و ویدئوهایی از استندآپ‌هایش چیز دیگری نمی‌گذارد. او در ارتباط با خبرنگار ما می‌گوید که برای استوری تبلیغاتی دو میلیون تومان می‌گیرد و به جز فضای استوری هیچ جوره حاضر به همکاری تبلیغاتی نیست.

قیمت تبلیغ پست و استوری درسایر پیج چهره های اینستاگرامی

منبع: مجله کولاک

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید