گزارش وحشتناک درباره اپیلاسیون دخترهای زیر ۱۰ سال + تصاویر روزنامه شهروند یک گزارش داره درباره اپیلاسیون دخترهای زیر ۱۰ سال!

یک گزارش وحشتناک درباره اپیلاسیون دخترهای زیر ۱۰ سال

روزنامه شهروند یک گزارش داره درباره اپیلاسیون دخترهای زیر ۱۰ سال! نوشته داره رایج می‌شه و نوشته کمتر آرایشگاهی در ایران هست که متصدی آن با اپیلاسیون کودکان مخالف باشه
اپیلاسیون دست و پا و کمر با کرم‌های بی‌حس‌کننده و افرادی که جهت پرت کردن حواس بچه‌ها کنارشون وایمیسن

این روزها شاهد رونق گرفتن هر چه بیشتر استفاده ابزاری از کودکان به ویژه دختران در فضای مجازی هستیم. دخترانی در سنین خردسالی تا نوجوانی که می رقصند، مدل لباس یا مدل مو می شوند یا اینکه با شیرین زبانی خاص کودکان تبلیغ یک مؤسسه یا فروشگاهی را می کنند. تعداد فالورها و دنبال کنندگان پیج های این کودکان تبلیغاتچی! که اکثرا توسط والدین شان مدیریت می شود، آنقدر زیاد است که آنها را به سلبریتی های کوچکی در فضای مجازی تبدیل کرده است و قطعا فارغ از سن و سال شان، دچار همان مسائلی می شوند که سلبریتی های بزرگ سال در فضای مجازی درگیر آن هستند.

مدافعان حقوق کودک از والدین می‌خواهند تا به فرزند خود به چشم انسانی مستقل نگاه کنند که باید از خردسالی یاد بگیرد یگانه مالک بدن‌اش است و باید درباره تصویربرداری از او و انتشار یا ارسال تصویرش تصمیم‌گیرنده باشد. وقتی کودک در سنی است که می‌توان با او صحبت کرد باید این موضوع را تجربه کند که از او حتی برای ارسال عکس‌اش به پدربزرگ و مادربزرگ‌اش هم سوال می‌شود: «اشکالی ندارد این عکس‌ات را برای پدربزرگ‌ات بفرستم؟» با این کار نه تنها از حریم شخصی کودک حفاظت شده است بلکه به او یاد داده شده است که حریم خود و دیگران را محترم بداند.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید