آیا کلاهک هسته ای در روسیه منفجر شده است؟ + فیلم ماجرای انفجار هسته ای در روسیه چیست؟

آیا کلاهک هسته ای در روسیه منفجر شده است؟

کلاهک هسته ای ، سرویس موقعیت‌های اضطراری روسیه از انفجاری مهیب و آتش سوزی در یکی از واحد‌های نظامی، واقع در منطقه آچینکس استان کراسنواریارسک خبر داد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

پس از انفجار شدید در کراسنویارسک، مقامات نظامی دستور تخلیه روستا‌ها و شهر‌های اطراف محل انفجار تا شعاع ۲۰ کیلومتری داده اند.

به گفته وزارت دفاع روسیه، انفجارها در یک زاغه مهمات در سیبری که روز دوشنبه روی داد تاکنون دست‌کم هشت مجروح برجای گذاشته است.

مرتبط  فیلم کامل فرو ریختن پل عابر تالش بخاطر سیل امروز

وزارت دفاع روسیه محل انفجارها را پایگاهی نظامی در منطقه کراسنویارسک ذکر کرده و گفته است برای کمک به اطفای حریق، ۱۴ روبات به منطقه اعزام کرده است.

تمامی اخبار و فیلم های مربوط به این انفجار هسته ایی را در اینجا ببینید

به گفته مقام‌های محلی، از ساعات اولیه بامداد دوشنبه و پس از وقوع انفجارهادر این انبار مهمات، حدود ۱۱هزار تن از ساکنان اطراف این پایگاه منطقه را ترک کرده‌اند.

تصاویر و ویدئوهای منتشرشده، انفجارهایی عظیم و ستون‌هایی مهیب از دود را نشان می‌دهد که آسمان سراسر منطقه را پوشانده است.

بنابر گزارش‌ها رسانه‌ها، یک کارخانه آلومینیوم در نزدیکی این منطقه وادار به تعطیلی شده و کارکنان آن به مناطق دیگر انتقال یافته‌اند. هنوز گزارشی درباره علت این حادثه منتشر نشده است.

مرتبط  فیلم کامل فرو ریختن پل عابر تالش بخاطر سیل امروز

براساس اعلام مسئولان محلی ، چند دستگاه اتوبوس بلافاصله برای تخلیه ساکنان به محل اعزام شده و خودروهای آتش نشانی در حال تلاش برای خاموش کردن شعله های آتش هستند

تمامی اخبار و فیلم های مربوط به این انفجار هسته ایی را در اینجا ببینید

مختصات جغرافیایی محل انفجار در روسیه

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید