فیلم سحر قریشی در ترکیه فیلم منتشر شده از سحر قریشی با حجاب و رفتار نامتعارف در ترکیه

فیلم سحر قریشی در ترکیه

فیلم منتشر شده از سحر قریشی با حجاب و رفتار نامتعارف در ترکیه

این روزها سحر قریشی طی مصاحبه ایی که با تی وی پلاس داشته بود جنجال و حواشی زیادی در فضای مجازی به پا کرده بود.

او که در این مصاحبه به مهناز افشار نقد تندی کرد و از الهام چرخنده دفاع کرد و با صراحت بیان کرد که مخالف رفتن زنان به ورزشگاه  و مشغول تبلیغات علیه حضور زنان در ورزشگاه است ، اکنون فیلمی از وی در ترکیه منتشر شده که با ظاهری به جز ظاهر فعلی اش در خیابان قدم میزده و با مرد نامحرم دست داده و دنبال باقلوا است.

تا به کی باید مردم رفتارهای دوگانه و ریاکارانه بازیگران و افراد سرشناس را شاهد باشند؟ آیا این بازیگران تازه کار نباید الگوی رفتاری صحیحی برای جامعه باشند؟

بخشی از مصاحبه جنجالی سحر قریشی با تی وی پلاس

سحر قریشی در ادامه حواشی اخیرش، اینبار در یک مصاحبه ویدئویی به صحبت‌های مهناز افشار علیه خودش واکنش نشان داده و همچنین به شعار‌های مسیح علینژاد در خارج از کشور نیز اشاره کرده است.

مهناز افشار دو سال پیش زمانی که سحر قریشی از ” منقلب شدنش ” به دلیل حضور در کنار مردم در استادیوم گفته بود، در یک توییت اعلام کرد: «نمی‌شه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد، چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره “منقلب” میشه! ورود به ورزشگاه‌ها حق زنان است. والسلام.»

او در این مصاحبه در خطاب به یک بازیگر که به نظر می‌رسد مهناز افشار باشد اعلام می‌کند که: «سن ات بالا رفته و دیگر شبیه هیچکس هم نیستی!»

این بازیگران کی می خواهند متوجه شوند که این شیوه دفاع از حجاب، ترویج دینداری نیست بلکه تبلیغ ریاکاری است؟ 

برای دیدن سایر ویدئو های جنجالی اینجا را کلیک کنید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید