ماجرای رابطه عباس ملک زاده شهردار صدرا ماجرای فساد شهردار صدرا چیست؟

فیلم رابطه جنسی عباس ملک زاده شهردار صدرا درست است؟

ماجرای فساد مالی شهردار صدرا چیست؟

 رئیس‌کل دادگستری استان فارس از بازداشت ۴ نفر از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرا خبر داد.

به گفته موسوی «تحقيقات قضايی در اين خصوص در شعبه ويژه دادسرای انقلاب شيراز در حال انجام است و متهمان تحويل اداره‌كل اطلاعات استان فارس شده‌اند.»

«عباس ملک‌زاده» شهردار صدرا، خانم «جمالی» مسئول امور قراردادها، «اکبر دانش» مسئول حفاظت فیزیکی و عضو کمیسیون مناقصات شهرداری صدرا، مهندس «میرزایی» معاونت توسعه و منابع و «حسام پرواز دوانی» رئیس شورای شهر صدرا توسط مأموران امنیتی بازداشت شده‌اند.

عباس ملك‌زاده داراي مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد شهرسازی است كه سوابقي نظير  شهرداري شهر بالاده (والا شهر)، نماینده شهردار و شورای اسلامی شهر شیراز در استانداری فارس، مشاور اجرایی و شهرسازی مدیر کل دفتر شهری و امور شورایی استانداری فارس، مشاور عمرانی فرمانداری شیراز، مشاور عالی و بازرسي ویژه مدیریت توسعه و فنی دانشگاه علوم پزشکی  شیراز را در كارنامه دارد.

به گزارش ايسنا، طي هفته‌هاي گذشته تعدادي از مديران و معاونان شهرداري صدرا از سوي دستگاه امنيتي بازداشت شده بودند و روز شنبه نيز شهردار اين شهر، بازداشت شد.

اگرچه خبر بازداشت اين افراد بعد از گذشت چند روز توسط مسئولان تائيد شد اما هنوز اخبار رسمي در مورد علت بازداشت و اتهامات اين افراد از سوي نهادهاي مسئول، منتشر نشده است.

شهر صدرا کجاست ؟

صدرا، از شهرهای جدید کشور است که طی یک دهه گذشته به دلیل موقعیت مناسب و ویژگی‌هایی که داشت مورد استقبال مردم قرار گرفت به‌طوری که جمعیت این شهر از ۳۰ هزار نفر طی مدت سه سال به بیش از ۱۰۰ هزار نفر رسید.

این شهر که قرار بود تنها یک شهر خوابگاهی باشد، اکنون یکی از مقصدهای مهم کار و زندگی محسوب می‌شود. شهر جدید صدرا در ۱۵ کیلومتری شمال غرب شیراز قرار دارد.

عباس ملک زاده کیست ؟

عباس ملک زاده مدرس دانشگاه و دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی و کارشناسی عمران است.

عباس ملک زاده سوابقی همچون، مدیر عامل شرکت مهندسی مهرگان سازه شیراز، عضو هیات مدیره اتحادیه قطعات بتنی و بلوک سازان شیراز و رئیس کمیسیون رسیدگی به شکایات صنف تیرچه و قطعات بتنی شیراز را در کارنامه فعالیت های خود دارد.

وی پیش از این همچنین سابقه کار به عنوان شهردار شهر بالاده (والا شهر) کازرون را داشته است.

ماجرای فیلم جنجالی عباس ملک زاده شهردار صدرا چیست؟

ویدئویی در فضای مجازی از ایشان منتشر شده که باعث حواشی های زیادی در فضای مجازی شده است. این ویدئو که توسط یکی از رسانه های ضد انقلاب پخش شده جنحال آفرین شده است. ولی گویا فقط یک تشابه قیافه است.

چند روز گذشته نیز فیلم مشکوک رابطه جنسی استاندار سابق یکی از شهرهای جنوب غربی نیز پخش شده بود

اخبار فیلم لو رفته استاندار سابق با یک دختر جوان را در اینجا ببینید

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید