عذر خواهی صبا کمالی بابت پست اهانت آمیزش صبا کمالی بابت پست اهانت آمیز خود به مقدسات عذرخواهی کرد

عذر خواهی صبا کمالی بابت پست اهانت آمیزش

صبا کمالی بابت پست اهانت آمیز خود به مقدسات عذرخواهی کرد

عذر خواهی صبا کمالی ،از افرادی که احساسات مذهبی شان جریحه دار شده دلجویی میکنم/ معتقدم کسی نمی تواند جایگاه ویژه ائمه را خدشه دار کند

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

🔹با توجه به عذرخواهی کمالی، اصل پست توهین آمیز وی از کانال حذف شد

مرتبط  مجازات مخدوش کردن پلاک

6 نظرات

  1. آره خوب وقتی امثال این بی سوادهای بی دین بشه الگوی جوونای ما اینا هم احساس خود خر برتر بینی بهشون دست میده و فکر میکنن خبریه.

  2. سلام بر مردم ايران اسلامي
    متاسفانه جملات مملو از كبر و غرور خانم كمالي هيچگونه ظاهر و باطن عذرخواهي ندارد . معمولاً واژه دلجويي از سوي افراد بي تقصير و وارسته براي افراد دلشكسته ، و گاهاً نادم به كار ميرود كه اصلاً ايشان در اين جايگاه نيست ونشان از غرور ايشان و فهم خاص و اشتباه وي از ديالوگ هاي تئاتري است .

  3. اینا بویی از زندگی معنویی نبرده اند کاملا برمی گرده به خانواده که درون آ ن به بلوغ فهمی وشعوری نرسیده

  4. ننگ بر صداوسیمای سلبریتی پرور ما… متأسفانه این خانوم و امثالهم محصول صداوسیمایی هستند که با دعوت‌های بی‌جا از آن‌ها در مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلف، اینگونه بزرگ می شن و معروف و بعد این مترسک‌های پوشالی عموماً بی‌سواد، چنان دچار غفلت و خودبزرگ‌بینی می‌شن که به خودشون اجازه می‌دن در هر اموری فضولی کنن و اظهار عقیده کنن… پس ننگ بر صداوسیمای سلبریتی پرور ما!

  5. صبا کمالی انشالله خوار وذلیل شوی ،نه حرف زیادی بزن نه الکی عذر خواهی کن ،می خواستی باتوهین به ساحت مقدس حسین (ع)معروف بشوی ؟مکر خدا از همه بالاتراست

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید