گریم سریال ستایش ۳ و نظرات مردم واکنش طنز کاربران شبکه های اجتماعی به گریم نرگس محمدی در ستایش ۳!

گریم سریال ستایش ۳ و نظرات مردم

واکنش طنز کاربران شبکه های اجتماعی به گریم نرگس محمدی در ستایش ۳!

گریم نرگس محمدی در سریال ستایش ۳ سوژه بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی شده است. شخصیت ستایش را نرگس محمدی در این سریال برعهده دارد. گریم او در فصل دوم پیرتر از فصل سوم بود و همین امر باعث شده تا عکس ها و نوشته های طنز زیادی درباره آن در فضای مجازی منتشر شود. نمونه ای از این واکنش های طنزآمیز را می بینید:

‏* سر مصیبتای وارده بهت ما مو سفید کردیم👴🏻
با مرگ شوهرت لیتر لیتر اشک ریختیم😭
به برادرشوهر فلان شده ات فحش دادیم😠
حالا روا نیست ما پیر شیم و تو جوونتر😵
پیر شو لعنتی 😐

* احتمالا حضرت یوسف یه سر اومد تو پشت صحنه ستایش ۳ و رفت.

* شاهکاری دیگر در صنعت سریال سازی ایران
خانم نرگس محمدی رو مشاهده میکنید به ترتیب از چپ به راست در سریال ستایش ۱،۲ و ۳
چرا از میانسالی به بعد داره جوونتر میشه😐 فیلم سرگذشت بنجامین باتن ریختن تو ستایش

*بازیگر نقش ستایش تو ستایش ۳ مثل اینکه عمل کرده و از ستایش ۲ جوان تر شده
بالاخره علم پزشکی سینمای ایران کاری کرد مادر از فرزند خود کوچکتر باشه :))

*ستایش رو الان دیدم یاد یچی افتادم که میگن: کاش میشد زندگی برعکس میبود؛پیر بدنیا میومدیم بعد جوان میشدیم و سرانجام در کودکی از دنیا میرفتیم خلاصه اینکه ستایش ۴رو احتمالا یه دختر بچه چهار پنج ساله بازی کنه :))

*‏تازه به حرفای کانتونا تو مراسم قرعه کشی چمپیونزلیگ پی بردن
ما انسان ها به زودی فنا ناپذیر میشیم و حتی سلول هامونم دیگه پیر نمیشن و تا ابد جوون میمونیم:)

اما  آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال «ستایش» درباره انتقادات نسبت به چهره پردازی نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی این مجموعه در فصل سوم گفت:

ستایش جوان نشده، به آرامش رسیده است

ما در سریال «ستایش۱» با یک زن ۲۰ ساله رو به رو بودیم و در فصل دوم با یک زن ۴۰ ساله و حالا در فصل سوم که این شب‌ها روی آنتن شبکه سه می‌رود شاید در روند داستانی تنها چند ماه از فصل دوم گذشته باشد.

وی درباره جوان تر شدن «ستایش» نسبت به فصل دوم بیان کرد: این انتقادها پیش از این، نسبت به فصل دوم هم وجود داشت. «ستایش ۲» هم که شروع شد عده‌ای گفتند چرا ستایش پیر نشده و با یک عینک چهره‌اش تغییر کرد، اما اگر به اطراف خود نگاه کنید خانم ۴۰ ساله پیر نیست که بخواهیم او را پیر کنیم و به صورتش چروک اضافه کنیم.

وی اضافه کرد: به نظرم عده‌ای کارشان این است که به محتوا دقت نمی‌کنند و از تماشای سریال لذت نمی‌برند. البته من نمی‌دانم منظور این افراد برای انتقاد از گریم ستایش چیست، چون به نظر ما این گریم خیلی باورپذیر است هرچند من خیلی دفاع نمی‌کنم و شاید همیشه مشکلاتی هم در گریم‌ها باشد، اما شما یک سریال را در چند وقت اخیر مثال بزنید که گریم هایش خیلی خوب باشد. چهره پردازی در تلویزیون براساس شخصیت هاست که این شخصیت تعیین می‌کند که پرداخت آن به چه صورت باشد.

وی تاکید کرد: شما می‌گویید در فصل سه ستایش خیلی جوان شده است و من می‌گویم اینگونه نیست او صاحب انگیزه و آرامش شده است که دلایل این ماجرا هم به لحاظ تحلیل شخصیت و واکاوی شخصیت نسبت به موقعیتی است که در آن قرار گرفته است اگرچه که او فقط ۴۰ سال دارد و فرم بازی، نحوه ادای دیالوگ‌ها و مکث‌هایش برای من و مخاطب باورپذیر است و نشان می‌دهد که با دختر ۲۰ ساله تفاوت دارد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید