تیکه ناب پیمان یوسفی به سوتی سرهنگ علیفر + ویدئو کنایه جالب پیمان یوسفی به گزارشگری علیفر

تیکه ناب پیمان یوسفی به سوتی سرهنگ علیفر

کنایه جالب پیمان یوسفی به گزارشگری علیفر

سرهنگ علیفر ،چند روز گذشته با اعلام روابط عمومی شبکه ورزش ، به دلیل اشتباهات فاحش علیفر در گزارش بازی امروز رئال مادرید – لوانته ، وی تا اطلاع ثانوی از گزارش محروم خواهد بود

علیرضا علیفر که پیش از این با اظهارات فنی حین گزارش خبرساز بود این بار به اشتباه در اواسط نیمه اول هنگام اعلام نام بازیکنان تیم لوانته در خط هافبک، سید جلال را یکی از بازیکنان حاضر در لیست تیم اسپانیایی دانست. او در هنگام معرفی بازیکنان تیم لوانته در دیدار مقابل  رئال به چیننش تاکتیکی تیم اشاره کرد و سیدجلال حسینی را بازیکن شماره ۱۷ این تیم معرفی کرد.

شاید در ابتدا این اشتباه یک گاف ساده به نظر می آمد اما با دست به دست شدن این تکه از گزارش دیروز علیفر، صورت مسئله تغییر کرد و  روابط عمومی شبکه ورزش در اقدامی کمتر دیده شده دست به واکنش زد و خبرداد که این گزارشگر قدیمی را از گزارش محروم کرده است.

در این بیانیه اینطور نوشته شده : در پی اشتباه فاحش علیرضا علیفر در گزارش بازی امروز رئال مادرید و لوانته ، شبکه ورزش سیما به منظور بررسی بیشتر درباره دلایل بروز این اشتباه، ایشان تا اطلاع ثانوی از گزارش مسابقات در این شبکه محروم خواهند بود و پس از بررسی بیشتر موضوع، مدت زمان قطعی محرومیت ایشان اعلام خواهد شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید