قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما ماشین ظرفشویی پاکشوما چند؟

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی پاکشوما چند؟

قیمت ماشین ظرفشویی ،لوازم خانگی پاکشوما در سه گروه ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جاروبرقی جای می‌گیرند. البته بعضا می‌توان رد و نشانی از کمپرسور کولر‌های گازی و پنکه پاکشوما هم در بازار پیدا کرد، اما تمرکز این برند داخلی بیشتر روی ماشین لباسشویی و ظرفشویی است. در این گزارش سراغ قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما و جاروبرقی و ماشین لباسشویی پاکشوما رفته‌ایم تا ببینیم در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار لوازم خانگی، آیا خرید محصولات پاکشوما از نظر اقتصادی به صرفه است یا نه؟

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما مبله؛ هفت تا ۹ میلیون

شرکت پاکشوما ماشین‌های ظرفشویی مبله را با ظرفیت ۱۴ و ۱۵ نفر تولید و به بازار عرضه می‌کند؛ که قیمت آن‌ها بین هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تا هشت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متغیر است. البته بعضا می‌توان ماشین‌های ظرفشویی پاکشوما را در بازار با قیمت هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هم پیدا کرد.

مرتبط  جدیدترین قیمت گوشی موبایل امروز 1 مهر 99

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما مبله با ظرفیت ۱۵ نفره بین هفت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تا هشت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متغیر است. این شرکت محصولاتش را در فروشگاه خود با حدود دو تا سه میلیون تومان تحفیف عرضه می‌کند، اما وقتی به بازار بروید، می‌بینید قیمت‌ها کمی بالاتر است. برای مثال شرکت پاکشوما قیمت ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره خود را هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، اما در بازار قیمت این محصول بعضا به ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌رسد.

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما ۱۴ نفره در فروشگاه‌های پاکشوما حدود هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و تفاوتی با دیگر فروشگاه‌های بازار لوازم خانگی ندارد. در بین ماشین لباسشویی‌های ۱۴ نفره موجود در بازار، پاکشوما قیمت پایین‌تری نسبت به برند‌های خارجی مثل بوش و ال جی دارد، اما می‌توان در بازار لوازم خانگی ماشین‌های ظرفشویی ارزان‌تر هم پیدا کرد. برای مثال ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-M۱۴۱۲S با ظرفیت ۱۴ نفره حدود چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار لوازم خانگی فروخته می‌شود.

باید توجه داشته باشید با بودجه‌ای که برای خرید ماشین ظرفشویی پاکشوما ۱۴ نفره لازم است، می‌توان سراغ ماشین‌های ظرفشویی بوش با ظرفیت ۱۲ نفره رفت. برای مثال یکی از مدل‌های ارزان‌قیمت ماشین ظرفشویی بوش، مدل SMS۵۰E۹۲GC است که با ظرفیت ۱۲ نفره حدود شش میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

مرتبط  جدیدترین قیمت گوشی موبایل امروز 1 مهر 99

قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما رومیزی؛ چهار میلیون و ۷۰۰ هزار

ماشین ظرفشویی رومیزی پاکشوما با ظرفیت هشت نفره تولید می‌شودو نام آن DSP-۸۰۳۸ است که در بسته به رنگ نقره‌ای یا سفید، با قیمت چهار میلیون و ۷۰۰ تا چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان متغیر است. در بازار لوازم خانگی این قیمت برای ماشین‌های ظرفشویی رومیزی کمی بالا به نظر می‌رسد، چراکه ماشین‌های ظرفشویی رومیزی سام با قیمت دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ماشین ظرفشویی الگانس با قیمت سه میلیون تومان گوی سبقت را در ارزانی از ماشین ظرفشویی پاکشوما ربوده‌اند. البته اگر این چند مورد را در نظر نگیریم، دیگر ماشین‌های ظرفشویی رومیزی موجود در بازار بین چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تا شش میلیون تومان قیمت دارند و در بین آن‌ها قیمت ماشین ظرفشویی پاکشوما زیاد بالا به نظر نمی‌رسد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید