چه سریالی جای سریال ستایش ۳ پخش می شود؟ جایگزین سریال ستایش مشخص شد.

چه سریالی جای سریال ستایش پخش می شود؟

جایگزین سریال ستایش مشخص شد.

سریالی جای سریال ستایش  ،سریال تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت جایگزین فصل سوم سریال «ستایش» می شود.

پس از موفقیتی که فصل اول این مجموعه به دست آورد ، تهیه کنندگان سریال خیلی زود به فکر ساخت سری دوم « لیسانسه ها » افتادند و در همان روزهای نخستین بعد از پخش فصل اول ، ساخت لیسانسه ها ۲ آغاز شد و نهایتا کمتر از ۱ سال بعد ، در آذر ماه ۹۶ ، « لیسانسه ها ۲ » در قالب ۴۰ قسمت منتشر شد .

سریال لیسانسه ها نخستین بار دی ماه سال ۹۵ به تلویزیون آمد و در قالب ۲۸ قسمت ۴۰ دقیقه ای ، طنزی شاد و جالب را برای مخاطبین به ارمغان آورد . کارگردانی این سریال توسط « سروش صحت » انجام گرفت و تهیه کننده آن « رضا جودی » بود .

در ابتدا کسی فکر نمی‌کرد که این سریال بتواند چنین موفقیتی به دست آورد و به چنین محبوبیتی در میان مردم دست پیدا کند . اما خوش نقشی بازیگران این مجموعه باعث پدیدار شدن این احساس خوب در مردم شدند .

سریال ۴۰ قسمتی فوق لیسانسه‌ها به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی و کارگردانی سروش صحت، اواخر فروردین ۹۸ در دانشگاه خوارزمی واقع در خیابان مفتح کلید خورد تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رؤیا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، آتنه فقیه نصیری که در فصل نخست این مجموعه بازی داشتند در این فصل نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت

رضا جودی تهیه‌کننده این سریال در خصوص رسیدن «فوق لیسانسه‌ها» به کنداکتور اواخر پاییز یا زمستان، گفت: تمام سعی و تلاش ما بر این است هرچه زودتر «فوق‌لیسانسه‌ها» را به آنتن برسانیم. گفته می شود این سریال بعد از سریال ستایش ۳ پخش می شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید