لو رفتن قسمت آخر سریال ستایش قسمت آخر سریال ستایش سه لو رفت

لو رفتن قسمت آخر سریال ستایش

قسمت آخر سریال ستایش سه لو رفت

لو رفتن قسمت آخر  ،با توجه به تیزری که به تازگی از این سریال پخش شده پیش بینی می‌شود که ستایش با پسر خانم مظفری ازدواج می‌کند و حشمت فردوس با خانم بزرگ ازدواج و عروس دوم فردوس بازداشت می‌شود.

طبق این نظرسنجی ۶۱.۸ درصد از مردم حداقل بیننده یکی از سریال‌های جدید «ستایش ۳»، «ترور خاموش» و «مرضیه» بوده‌اند که سریال «ستایش ۳» با ۵۸.۴ درصد بیننده و ۸۵ درصد رضایت در صدر سریال‌های تلویزیونی در حال پخش سیما قرار دارد.

در این سریال پیش بینی می شود که ستایش با پسر خانم مظفری ازدواج می کند و حشمت فردوس با خانم بزرگ ازدواج و عروس دوم فردوس بازداشت می شود.

و همچنین یش بینی می شود انتهای سریال باز بماند و فصل چهارم این سریال برای سال بعد کلید بخورد.

17 نظرات

  1. آمممم به نظر من این فصل ستایش رو از روی یه فیلم هندی ساختن همش ازدواجه و فقط رقص و اوازهای اونا رو نداره تازه فیلم نامه اش هم همونقدر مسخره ست

  2. گوه خوردید همتون باهم ستایش اختیارش دست شماها نیست که الکی ورور میکنید والا عوض فضولی تو زندگی مردم یکم به فکر زندگی خودتون باشید
    ستایش حق زندگی خودش رو داره

  3. گوه خوردید همتون باهم ستایش اختیارش دست شماها نیست که الکی ورور میکنید والا عوض فضولی تو زندگی مردم یکم به فکر زندگی خودتون باشید

  4. سلام. بنظر من آخرین قربانی محمد فردوس به خاطر حمایت از پدر بزرگش تو درگیری قتل حشمت فردوس هستش البته با یکم توجه به آهنگ تیتراژ پایانی متوجه خواهيد شود که محمد یکی از قربانی ها و سوزناک ترین سکانس فیلم که همراه با آهنگ پخش میشود .

  5. به نظر من ازدواج ستایش با آقای مظفری اشکال نداره فقط جالبه که ستایش با دست پس می زنه و با پا پیش میکشه. نه به اون نه گفتن ، نه به اون عجله عقد کردن. حداقل صبر نکرد پای داماد خوب بشه.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید