تاریخ شروع پخش فصل جدید خندوانه ۹۸ فصل جدید خندوانه 98 کی پخش می شود؟

تاریخ شروع پخش فصل جدید خندوانه ۹۸

فصل جدید خندوانه ۹۸ کی پخش می شود؟

 میرباقری معاون سیما از پخش سری جدید برنامه «خندوانه» در شش ماهه دوم سال ۹۸ خبر داد.

بعد از اتفاقاتی که رامبد جوان در کانادا تجربه کرد و ماجرای به دنیا آوردن فرزند او خارج از ایران در شبکه های اجتماعی بسیار داغ شد، گفته می شد که این مجری در تلویزیون ممنوع الکار است اما با اعلام مرتضی میرباقری معاون سیما؛ او و خندوانه به شبکه نسیم باز می گردند.

رفتن رامبد جوان به کانادا برای بدنیا آورن فرزند خود حاشیه ها را به اوج خود رساند تا جایی که برخی از تلویزیون خواستند به این برنامه خاتمه دهند.که هیچ عکس العملی از تیم خندوانه شنیده نشد. این حواشی تا جایی پیش رفت که زمزمه های شایعه مهاجرت رامبد جوان هم شنیده شد.

این روزها تصاویر رامبد جوان در آیتم های کوتاه و پشت صحنه های شوخی و طنز رامبد جوان بر روی آنتن شبکه نسیم می رود. منابع موثق در سازمان صدا و سیما از اراده رسانه ملی برای پخش خندوانه خبر می دهند و هیچ منعی برای حضور رامبد جوان در صدا رو سیما خصوصا در برنامه خندوانه نیست.

آخرین قسمت برنامه خندوانه از فصل ششم  جمعه ۱۶ فروردین از شبکه نسیم پخش شد و در بخشی از این برنامه رامبد جوان مجری برنامه و جناب خان شخصیت عروسکی برنامه با خداحافظی موقتی از بینندگان برنامه اعلام کردند. گفته می شود تولید و پخش سری جدید این برنامه از زمستان ۹۸ مجددا از سر گرفته می‌شود.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید