سری جدید دوره همی مهران مدیری کی پخش می شود؟ تاریخ و رمان پخش دقیق سری جدید دوره همی

سری جدید دوره همی مهران مدیری کی پخش می شود؟

تاریخ و رمان پخش دقیق سری جدید دوره همی

سری جدید دوره همی ،مهران مدیری بازیگر، تهیه کننده، کارگردان و مجری موفق از دی ماه با برنامه دورهمی به شبکه نسیم باز می گردد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

🔹مجموعه “دورهمی” از ۱۱ دی سه روز در هفته به‌صورت ثابت در کنداکتور شبکه نسیم جا می‌گیرد.

دورهمی یکی از موفق ترین برنامه های تلویزیونی گفتگو محور بود که در چندین سال اخیر از تلویزیون پخش شد. برنامه ی دورهمی در سه سری با اجرای مهران مدیری بر روی آنتن شبکه نسیم رفت.

این برنامه دارای آیتم های نمایشی، اجرای استندآپ کمدی توسط مهران مدیری با یک موضوع متفاوت در هر قسمت، حضور مهمان (چهره های مشهور) و حضور تماشاگران در برنامه دورهمی و تعامل اطلاعات با مردم بود.

مرتبط  بیوگرافی کمال بی مجری برنامه دویا دویا مدا + عکس

دورهمی نخستین بار در ۲۷ اسفند سال ۱۳۹۴ از شبکه نسیم پخش شد و قسمت آخری که از تلویزیون پخش شد مربوط به ۱۳ فروردین سال ۱۳۹۸ (مبعث حضرت رسول اکرم ) می باشد.

اما دورهمی در مدتی که از تلویزیون پخش شد توانست مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند و یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی بود.

به تازگی تهیه کننده سری جدید برنامه ی دورهمی سید مصطفی احمدی اعلام کرد که سری جدید برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از اوایل آذر بر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت و به زودی تصویربرداری و ضبط این برنامه آغاز می شود.

قرار است در ابتدا برنامه ی دورهمی با همان سبک و سیاق قبلی ساخته شود و سپس با تشکیل اتاق فکر، ایده پردازی هایی به این برنامه تلویزیونی اضافه خواهد شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید