آخر سریال مانکن چه می شود؟ آیا کاوه با همتا در سریال مانکن ازدواج می کند؟

آخر سریال مانکن چه می شود؟

آیا کاوه با همتا در سریال مانکن ازدواج می کند؟

آخر سریال مانکن ،کاوه در این سریال به دختری به نام همتا علاقه دارد و عاشقانه به او عشق می ورزد اما مسائلی از جمله ورشکستگی پدرش باعث می شود بین این دو فاصله زیادی به وجود آورد تا حدی که کاوه به دور از چشمان خانواده و همتا تن به یک ازدواج اجباری می دهد و آن زن فردی است که سالها عاشق پدر کاوه بوده است.

و این زن برای انتقام از پدر کاوه با پسرش ازدواج می کند.

کاوه در انتهای قصه به هممه این بازی ها پایان می دهد و به عشق خود همتا می رسد.

در خلاصه داستان قسمت آخر سریال مانکن آمده است:

کتی سفته ها را جلوی چشمان کاوه پاره می کند. کاوه آزاد می شود و پدرش را در آغوش می گیرد. همه مات و مبهوت و تحت تاثیر این کار کتایون هستند. و کتایون هم بعد از دیدن آزادی کاوه لبخندی می زند و می رود کتایون با رضایت خود از کاوه طلاق می گیرد. او بعد از امضای برگه ی طلاق اشک می ریزد و مدتی هم در خانه غمباد می گیرد. کتایون صبح روز بعد به خانه پدرش می رود. او تصمیم گرفته که دیگر در باره سلمان صحبت نکند و به سفر برود. کتایون به جمشید می گوید: شما هم وقتشه که دیگه از این خونه برید.  جمشید رو به دخترش من من کنان می گوید: «بیرونم میکنی آسایشگاه؟ بذار اینجا بمونم. قول میدم اگه بذاری بمونم ظرف یه هفته همینجا بمیرم. تو هم از دستم خلاص میشی.. »

مرتبط  فیلم عروسی محسن افشانی و همسرش

محمدی تهیه کننده سریال مانکن درباره این سریال گفته بود: محوریت قصه ما کاملا عاشقانه و خانوادگی است و در کنار دو زوج عاشقی که داریم، این را می‌گوییم که اطرافیان نباید از آنها سو استفاده کنند. در سریال‌های قبلی که برای تلویزیون کار کرده بودم اغلب ملودرام‌های خانوادگی و اجتماعی بود. در مانکن هم همین ژانر را داریم که بر سر راه قهرمان‌های قصه مشکلاتی بوجود می‌آید و این شرایط را فراهم می‌کند که تبدیل به مانکن شوند اما درباره کاراکترهای ما این اتفاق نمی‌افتد. اینها احساس مسئولیت دارند و در جایگاه خودشان با کسانی که مانکن هستند و نسبت به مسائل پیرامونشان بی تفاوت هستند فرق دارند.

امیر حسین آرمان که بازیگر نقش کاوه در این سریال است با این سریال به اوج شهرت خود رسیده است. اولین تجربه بازیگری او به‌طور رسمی فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسن فتحی در سال ۱۳۸۳ بود. امیرحسین آرمان پس از این تجربه در چندین فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت که از این بین در سینمایی صد سال به این سال‌ها درخشش خود را بیش از پیش به نمایش گذاشت. پس از آن نیز فعالیتش در سینما با فیلم‌هایی همچون نازنین، در امتداد شهر، شیفت شب، یک حبه قند و … ادامه یافت و سرانجام با حضور در سریال‌های تلویزیونی کیمیا (مجموعه تلویزیونی) به کارگردانی جواد افشار و پریا کاری از حسین سهیلی‌زاده شناخته شد.

نظرات مختلف ببیندگان سریال مانکن

یکی از بینندگان سریال به نام فرید مودت می‌گوید: این داستان با جدایی کاوه و همتا شروع شده و طبیعتا باید با رسیدن این دو نفر به هم تمام شود. سختی‌ها و مشکلاتی هم که این وسط سر راه‌شان گذاشته می‌شود کاملا طبیعی و برای جذاب شدن سریال است. فقط موضوع این است که این مشکلات منطقی از سر راه برداشته شوند و مثل بعضی فیلم‌ها این طور نباشد که همه مشکلات خود به خود و یکدفعه‌ای حل شود.

مرتبط  تذکر خبرنگار به نمایندگان برای رعایت فاصله اجتماعی + فیلم

علی ساعی نیز نظر داده است: به نظر من آخر این سریال دستگیری و زندانی شدن اخگر و کتی است. وقتی این دو نفر از سر راه کاوه و همتا کنار بروند این دو نفر به هم می‌رسند و خوشبخت می‌شوند. البته شاید کتی یا اخگر این وسط کشته شوند اما می‌دانم آنها هر طوری هست از سر راه کاوه و همتا کنار می‌روند. ژیلا هم به نظرم از یک جایی به بعد با کاوه و همتا همدست می‌شود تا اخگر را نابود کنند.

مهتاب-ف نیز می‌گوید: اگر این دو تا در آخر سریال با هم ازدواج کنند خیلی بد می‌شود. سریال شبیه فیلم هندی می‌شود. اگر بخواهیم منطقی نگاه کنیم اصلا امکان ازدواج این دو نفر وجود ندارد و بهتر است آنها هم در آخر سریال خیلی دوستانه از هم جدا شوند تا هر کدام بتواند زندگی خودش را سر و سامان بدهد.

بیننده‌ای نوشته است: همتا و کاوه نمی‌توانند با هم ازدواج کنند. هزار و یک مشکل وجود دارد. کاوه اگر هم از دست کتی راحت شود باید به خاطر قتل به زندان برود. موضوع اصلا به این سادگی‌ها نیست. این طور نیست که همه عشق و عاشقی‌ها پایان خوشی داشته باشند. گاهی زور آدم به اتفاقات نمی‌رس

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید