امیر احمد قزوینی کیست؟ بیوگرافی و مشخصات امیر احمد قزوینی

امیر احمد قزوینی کیست؟

بیوگرافی و مشخصات امیر احمد قزوینی

امیراحمد قزوینی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۱ در فیلم پچ پچه های پشت خط نبرد به کارگردانی اشکان خیل نژاد بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم ماجرای نیمروز، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای امیراحمد قزوینی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون نوید محمدزاده، محمد هادی عطایی، مهدی فریضه و حمید رحیمی را تجربه کرد.از مهم‌ترین آثار امیراحمد قزوینی می‌توان به بازیگری در فیلم ماجرای نیمروز، فیلم پچ پچه های پشت خط نبرد و فیلم جان‌دار اشاره کرد.

امیراحمد قزوینی در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم امیراحمد قزوینی در این سال، بازیگری در فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی امیراحمد قزوینی بازی در فیلم ماجرای نیمروز بوده است. امیراحمد قزوینی سال ۱۳۹۵ فیلم ماجرای نیمروز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با محمدحسین مهدویان همکاری داشته است. امیراحمد قزوینی توانست با بازی در فیلم ماجرای نیمروز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر احمد مهران‌فر، مهرداد صدیقیان، جواد عزتی و هادی حجازی‌فر بر تجارب او افزود.

 به دنبال افشای نقش پدافند ایران در ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی و چند روز دروغ پردازی در رسانه های رسمی و صداوسیما این بازیگر جوان از حضور در جشنواره فجر  انصراف داد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید