کدام بازیگران از جشنواره فیلم فجر استعفا داده اند؟ بازیگرانی که از حضور در جشنواره فیلم فجر امسال استعفا داده اند.

کدام بازیگران از جشنواره فیلم فجر استعفا داده اند؟

بازیگرانی که از حضور در جشنواره فیلم فجر امسال استعفا داده اند.

استعفا بازیگران جشنواره فجر ،هنرمندانی که تا این لحظه از شرکت در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند. چهره هایی مانند شهرام ناظری، علیرضا قربانی، رخشان بنی اعتماد، پیمان معادی، نوید محمدزاده، فاطمه معتمد آریا، صابر ابر و… طی روزهای اخیر از حضور در جشنواره انصراف دادند.

موج اعتراضی با انصراف چهره‌های به‌نامی همچون مسعود کیمیایی آغاز شد. کیوان ساکت آهنگساز، نوازندهٔ برجسته تار و سه‌تار نیز، دیگر چهره هنری بود که از حضور جشنواره انصراف داد. کیوان ساکت با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از حضور در جشنواره‌های هنری فجر انصراف داد.

همچنین سازندگان فیلم مستند کامی به تهیه‌کنندگی پیمان قاسم‌خانی و کارگردانی میترا ابراهیمی از شرکت در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند. فیلم مستند کامی به تهیه‌کنندگی پیمان قاسم خانی و کارگردانی میترا ابراهیمی ساخته شده است.

 آرش دادگر، کارگردان نمایش «مکبث» و سرپرست گروه تئاتر کوانتوم از حضور در سی و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر انصراف داد. آرش دادگر در صفحه اینستاگرام خود از انصرافش مبنی بر حضور در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خبر داد.

 

4 نظرات

  1. اینا مفت خورانی هستند که از شبکه های جمهوری اسلامی ایران و تماشای هموطنان عزیزم به شهرت رسیدن و جز عشائ فساد در سطح جامعه کاری نکردن
    ما اینارو قبل از این فتنه ها می شناختیم
    الحمدلله دیگه علنا خودنو نشون دادن و دیگران شناختشون فتنه آنچنان که فکر میکنیم بد نیست.

  2. هنر عرق ریزان روح شکفته است.تولستوی.اینها با روح خبیثی که دارن از هنر چیزی نمی فهمن.امروزه هرچیزی بدلی پیدا کرده،اینها هم بدل هنر رو به ما عرضه کردن.اینهانوکرهای اجنبی اند.

  3. بالاخره این افراد که بنام هنر مروج فحشا و ضد دین بودند،شرشان کم شد.شما اینقدر غیرت ندارید حتی زن و بچه خودتون رو حفظ کنید.

  4. چه خوب که نمیان .اصلا جشنواره فجر باید از حضور این مفت خور های بی هنر خالی بشه .
    فدای سرملت که استعفا دادند .

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید