زینب ابوطالبی کیست؟ ماجرای صحبت های مجری جنجالی معروف شبکه افق چیست؟

زینب ابوطالبی کیست؟

ماجرای صحبت های مجری جنجالی معروف شبکه افق چیست؟

 زینب ابوطالبی، مجری شبکه افق سیما احتمالا پرتکرارترین نام در میان ایرانی‌ها از شب گذشته تا امروز بوده. دلیل این اتفاق هم تکه فیلمی است که نشان می‌دهد او در شبکه افق به بیان نظراتش مشغول است و در جایی می‌گوید کسانی که با اعتقادات او همراه نیستند و به رفاه و زندگی آرام خود فکر می‌کنند بهتر است از ایران بروند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

شدت انتقادات مردم به او به حدی زیاد بوده که خانم ابوطالبی در صفحه اینستاگرام خود کامنت‌ها را بسته تا بیش از این مورد اهانت قرار نگیرد.

یکی از مطالب جالبی که در مورد او نوشته شده، توییت بهروز شجاعی روزنامه‌نگار شناخته شده است که نوشته:« از خانم ابوطالبی که اینقدر دنبال زندگی سلحشورانه هستند و می‌فرمایند هر که در این حلقه نیست ایران را ترک کند، یک سوال دارم، قیمت لندکروز امروز چند است و داشتن خودروی لندکروز هم آیا جزو شرایط زندگی سلحشورانه است؟»

 زینب ابوطالبی ، متولد دهه ی ۱۳۶۰ شمسی می باشد! درباره تاریخ تولد وی اطلاعاتی در دست نیست. ابوطالبی با اجرای برنامه گفتگو محور ” نیمه پنهان ماه ” کاری از گروه اطلاع رسانی شبکه افق شناخته شد! ” نیمه پنهان ماه ” برنامه ایست با محوریت گفت و گو با همسران شهدای ۸ سال دفاع مقدس؛  در هر برنامه یکی از همسران شهدا مهمان مجری برنامه هستند.

مرتبط  دومین اجرای گروه اشکال در عصر جدید + فیلم

بد نیست بدانید ابوطالبی برای اولین بار در سال ۱۳۹۳ شمسی و همزمان با افتتاح شبکه افق صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که به عنوان کانال خواهر شبکه چهار و شبکه قرآن شناخته می شود، فعالیت خود را آغاز کرد! درباره شبکه افق بد نیست بدانید گفته می شود سازمان هنری و رسانه اوج وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تهیه و تولید بخش عمده ای از برنامه های این شبکه را بر عهده دارد.

بوطالبی درباره برنامه گفتگو محور ” نیمه پنهان ماه ” این چنین می گوید: ” به نظر من شهادت به معنای مرگ نیست، بلکه به معنای زندگی است و هنگامی که در این موضوع تامل می‌ کنیم به صورت ناخودآگاه به سبک خاصی از زندگی می‌ رسیم. شهادت تنها این نیست که بگوییم فلان شخص در فلان تاریخ شهید شده است بلکه او در زندگی قبل از شهادت خود خصوصیات ویژه‌ ای داشته است که به درجه شهادت رسیده است. بازخوردهایی که می رسد نشان می دهد این برنامه جای خود را بین اقشار مختلف باز کرده است. شاید مهمترین عامل این باشد که این برنامه یک روایت بدون قضاوت از زندگی آدم هایی است که با شاخص شهادت انتخاب شدند. “

مرتبط  اجرای کامل دوم گروه کرموبله در عصر جدید + فیلم

ما اتفاقی که سبب حاشیه سازی وی در صداوسیما و در میان مردم شده است، اظهارات عجیب او در یک برنامه تلویزیونی در شبکه افق می باشد! او در این اظهارات عجیب و در قامت مجری و کارشناس برنامه می گوید: ” اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود. برود آنجایی که آن رفاه و آن مدل زندگی وجود دارد! ” پس از پخش این اظهارات، موجی از واکنش های گسترده نسبت به وی در فضای مجازی مطرح شده است!

زینب ابوطالبی در پنجمین جشنواره جام جم در ۲۲ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ شمسی در کنار مجری برنامه ” آفتاب شرقی ” و فاطمه امینی مجری برنامه ” مل مل ” به عنوان مجری زن برتر شناخته شد! گفته می شود او دانش آموخته دانشگاه شریف است و ۵ فرزند دارد.

3 نظرات

  1. به نام خدا:سلام.تشریف ببریدفیلم کامل ایشان رامشاهده کنید. ۲-برهان وسندلندکروزسواری ایشان رامنتشرکنید.

  2. آفرین بر این خواهر شجاع.امروزه حرف حق زدن تلخ است و صدای همه را در می آورد.بعضی فکر می کنند فقط خودشون صاحب فکرن و حرف خودشون درسته.خانم ابوطالبی ممنون که حرف دل ما مستضعفین را زدی.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید