فایل صوتی اعتراف امبر هرد به کتک زدن جانی دپ امبر هرد همسر سابق جانی دپ در یک فایل صوتی به خشونت علیه جانی دپ اعتراف کرده است.

فایل صوتی اعتراف امبر هرد به کتک زدن جانی دپ

امبر هرد همسر سابق جانی دپ در یک فایل صوتی به خشونت علیه جانی دپ اعتراف کرده است.

اعتراف امبر هرد  ،با انتشار فایل صوتی که توسط این زوج سابق ضبط شده به نظر می رسد که این دو مشترکاً علیه یکدیگر به اعمال خشونت پرداخته و برخلاف ادعاهایشان، هر دو به کررات دیگری را هدف خشونت فیزیکی و زبانی قرار می داده اند. امبر هرد و جانی دپ در فوریه ۲۰۱۵ با هم ازدواج کرده و کمتر از دو سال بعد با درخواست طلاق هرد از هم جدا شدند. در نهایت این دو به صورت توافقی به طلاق رضایت داده و در جریان آن جانی دپ ۷ میلیون دلار به هرد پرداخت کرد که این مبلغ توسط هرد صرف امور خیریه شد.

با این وجود، درگیری های این دو و اتهام هایشان نسبت به یکدیگر همچنان ادامه دارد. فایل های صوتی که به تازگی منتشر شده حدود یک سال قبل از جدایی هرد و دپ ضبط شده است. در دورانی که زندگی عاشقانه این دو به سرعت به یک زندگی زناشویی فروپاشیده تبدیل شد که با هر بار بحث و جدل، این دو مدتی از هم دور می ماندند. هرد ادعا می کند که بعد از هر درگیری، دپ به یک «شوهر دوران تعطیلات» تبدیل شده و دپ نیز ادعا کرده وقتی که هرد «دیوانه و خشمگین» می شده او ترجیح داده همسرش را برای مدتی ترک کند.

در یکی از این فایل های صوتی که در بالا هم این فایل را قرار دادیم، هرد خطاب به دپ چنین می گوید: «متاسفم که مانند یک سیلی معمولی به صورتت ضربه نزدم اما در واقع تو را می زدم. مشت نمی زدم. عزیزم، تو مشت نمی خوردی. نمی دانم که در آن لحظه حرکت دستم چه بود اما تو حالت خوبه. به تو آسیب نرساندم، به تو مشت نزدم. داشتم به تو سیلی می زدم». امبر هرد که سفیر حقوق زنان و طرفدار افشاگری در مورد خشونت های خانگی است در ادامه صحبت های خود جانی دپ را به خاطر فرار از جروبحث آخر شب با خود سرزنش می کند و می گوید: «تو یک بچه هستی. بزرگ شو جانی».

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید