کتک خوردن و قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش اعمال خشونت شدید امبر هرد به جانی دپ

کتک خوردن و قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش

اعمال خشونت شدید امبر هرد به جانی دپ

کتک خوردن جانی دپ ،تصاویری در فضای مجازی پخش شده است که نشان از خشونت شدید امبر هرد به جانی دپ است. ‏امبر هرد تقریبا هر بلایی سر جانی دپ آورد انگشتشو با چاقو بریده صورتشو با سیگار سوزوند کتکش زد ، احترام و اعتبارشو نابود کرد،باعث شد از نقش جک اسپارو که عاشقش بود اخراج شه و با دروغ ها و مظلوم نمایی و گرفتن ژست قربانی تو هالیوود مطرح شد. جالب توجه است که امبر هرد سفیر مبارزه با خشونت های خانگی نیز می باشد!!!

امبر هرد در یک فایل صوتی جنجالی بالاخره اعتراف کرد که همسر سابقش، جانی دپ، را کتک زده و در موارد متعددی وسایلی مانند قابلمه، گلدان و ماهیتابه را به سمت او پرت کرده است. این بازیگر ۳۳ ساله در یک سری فایل های صوتی که این زوج در سال ۲۰۱۵ و در جریان صحبت در مورد مشکلات زندگی زناشویی شان داشته اند از درگیری های خشونت آمیز خود و جانی دپ گفته است.

فایل صوتی این اعتراف را در اینجا ببینید و بشنوید

در یکی از این فایل های صوتی، هرد خطاب به دپ چنین می گوید: «متاسفم که مانند یک سیلی معمولی به صورتت ضربه نزدم اما در واقع تو را می زدم. مشت نمی زدم. عزیزم، تو مشت نمی خوردی. نمی دانم که در آن لحظه حرکت دستم چه بود اما تو حالت خوبه. به تو آسیب نرساندم، به تو مشت نزدم. داشتم به تو سیلی می زدم». امبر هرد که سفیر حقوق زنان و طرفدار افشاگری در مورد خشونت های خانگی است در ادامه صحبت های خود جانی دپ را به خاطر فرار از جروبحث آخر شب با خود سرزنش می کند و می گوید: «تو یک بچه هستی. بزرگ شو جانی».

وی در ادامه به این بازیگر ۵۶ ساله نامزد جایزه اسکار چنین می گوید: «تو به اندازه کافی یک حیوان را تحریک می کنی. در نهایت این کار را می کنی. مهم نیست که این کار چقدر دوستانه باشد، اصلاً جالب نیست». این صحبت ها تنها یکی از موارد درگیری های هرد و دپ در جریان دو ساعت جلسه درمانی رسمی است که با رضایت خود آنان روی تلفن همراه هرد ضبط شده و به تازگی در اختیار روزنامه دیلی میل قرار گرفته است. چندین فایل صوتی دیگر نیز وجود دارد که انتشار آن ها جزییات جنجالی بیشتری را در مورد درگیری های این دو و کتک کاری هایشان که با یک طلاق طولانی به پایان رسید فاش خواهد کرد.

3 نظرات

  1. آره عزیزم زده قطع کرده انگشت جانی دپ . وحشیه این آمبر هرد .
    کتک کاری میکرده این دختره. خله

  2. وای وقعا باورم نمیشه یعنی انگشت جانی دپ قطع شده…
    کی این اتفاق افتاده؟
    پیوندش نزدن؟
    حالم از آمبر هرد ب هم میخوره

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید