رابطه محسن لرستانی با شاخ های اینستاگرام کدام یک از شاخ های اینستاگرام با محسن لرستانی در ارتباط بوده اند؟

رابطه محسن لرستانی با شاخ های اینستاگرام

کدام یک از شاخ های اینستاگرام با محسن لرستانی در ارتباط بوده اند؟

محسن لرستانی با شاخ اینستاگرام ،محسن لرستانی، خواننده معروف با پرونده شاخ‌ های اینستاگرامی ارتباط دارد.  پرونده ۵۰۰ «شاخ اینستاگرامی» در حال رسیدگی است شاخ های اینستاگرامی به چهره‌های مشهور فعال در حوزه‌های مختلف در شبکه اجتماعی اینستاگرام گفته می‌شود. مقام‌های قضایی و انتظامی ایران این فعالان شبکه‌های اجتماعی را به فعالیت‌های خلاف قانون یا آموزه‌های اسلامی متهم کرده‌اند.

باشگاه خبرنگاران جوان همچنین از برگزاری دادگاه فاطمه خویشوند مشهور به «سحر تبر» خبر داده و گفته در این پرونده ده متهم وجود دارد. سعید دهقان، وکیل فاطمه خویشوند در این زمینه گفته است که در جلسه اول «قاضی موکلم را دید و پی‌برد که تصاویر منتشره با شخصیت موکلم بسیار متفاوت است».

او گفته است شخصیت اینستاگرامی مشهور به «سحر تبر» با واقعیت فاصله دارد و «مخلوق نرم‌افزار فتوشاپ، گریم و تدوین است».

اتهام فاطمه خویشوند «معاونت در افساد فی‌الارض» اعلام شده است. او که ۱۳ مهرماه امسال بازداشت شد، در حساب اینستاگرامش بیش از ۴۸۶ هزار دنبال‌کننده داشت و با انتشار عکس‌های متفاوت از خودش، مشهور شده بود.

محسن لرستانی یکی از خواننده‌هایی است که در چند سال اخیر به واسطه ترانه‌هایش طرفداران بسیاری بین جوانان پیدا کرده است اما این خواننده در سال ۹۸ به‌دلیل مسائل اخلاقی مقابل منزلش بازداشت شد و تاکنون نیز در بازداشت به سر می‌برد.

محسن لرستانی متولد ۱۳۵۸ در کرمانشاه، خواننده است. چهره محبوب هنری در بین مردمان کرد و لر که بیشتر در عروسی ها می خواند و گهگاهی در مناسب های فرهنگی و خاص نیز حضور چشم گیری دارد

نام اصلی این خواننده محسن پورمست می باشد که بنا به دلایلی گفته نشده فامیلی خود را تغییر داده است و حالا با نام لرستانی مشهور می باشد

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید