اکستنشن ابرو برای چه کسانی مناسب است؟ ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

اکستنشن ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

اکستنشن ابرو مناسب ، در واقع چیزی شبیه به اکستنشن مژه هست و ظاهر کاملا طبیعی برای ابروها ایجاد میکنه. در این روش موهای مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص پزشکی، در لا به لای ابروها اضافه میشه و شکل و حالت بسیار طبیعی، پرحجم و زیبایی رو برای ابروها ایجاد میکنه.
تارهای مو مصنوعی که برای اکستنشن مژه استفاده میشه، معمولا ظاهر طبیعی تر و دقیق تری دارند و وقتی روی ابروها قرار می گیرند، نباید به هیچ عنوان ظاهر مصنوعی برای ابروها ایجاد کنند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

اکستنشن ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

هرکسی که قصد داره تا شکل و ظاهر ابروهای خودش رو بهتر و جذاب تر کنه، میتونه یکی از کاندیدهای مناسب برای اکستنشن ابرو باشه. علاوه بر این افرادی که تمایل دارند حجم و قوس کاملا طبیعی و زیبایی رو به ابروهاشون اضافه کنند هم بهتره به سراغ اکستنشن ابروها بروند. با استفاده از این روش، ابروهای شما کامل تر، برجسته تر و جذاب تر دیده خواهند شد.
اکستنشن ابروها فوق العاده ظریف بوده و برای افرادی که موهای ابروهاشون نازک، پراکنده و کم پشت هست، میتونه انتخاب خیلی خوب و بدون درد باشه. علاوه بر این، اکستنشن ابرو برای افرادی که دچار ریزش ابرو شده اند و قسمت خیلی زیادی از ابروهای خودشون رو از دست دادن هم میتونه یک انتخاب عالی و مناسب باشه.

ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

به طور معمولا اکستنشن ابروها چیزی در حدود ۲ تا ۳ هفته ماندگاری دارند. البته این موضوع برای مواردی هست که تارهای ابرو مصنوعی به تارهای ابرو چسبانده شوند. اما اگر اکستنشن ابرو بر روی پوست ابرو چسبیده شود، فقط ۵ تا ۷ روز ماندگاری خواهند داشت. البته اگر لمس و تماس خیلی زیادی با ابروها وجود داشته باشه، این مدت زمان کاهش پیدا میکنه. بنابراین لازمه هر ۲ یا ۳ هفته یک بار، برای ترمیم اکستنشن ابرو مراجعه کنید.

چگونه باید از اکستنشن ابرو مراقبت کرد؟

ماندگاری و طول عمر اکستنشن ابرو کاملابه مراقبت های بعد از اکستنشن بستگی داره. هرچه مراقبت شما بهتر باشه، ماندگاری بیشتری هم خواهد داشت! شما میتونید با استفاده از دستورالعمل های زیر، بهترین و موثرترین مراقبت ها رو از اکستنشن ابروهاتون داشته باشید.

مراقبت مربوط به ۴۸ ساعت اولیه بعد از اکستنشن ابرو

اکستنشن ابرو نباید تا ۴۸ ساعت خیس بشه. یعنی به طور کلی باید در این ۴۸ ساعت از دوش گرفتن، رفتن به استخر، انجام ورزش های سنگین و سونا جلوگیری کنید. بهتره در این ۴۸ ساعت اولیه، چشم ها و اطراف ابروها رو مالش ندید، از کرم ها و محصولات روغنی و سنگین در اطراف ابروها استفاده نکنید و سعی کنید که ابروهاتون رو به هیچ عنوان لمس نکنید. در این ۴۸ ساعت، ابروها رو آرایش نکنید و فقط با استفاده از یک پارچه تمیز و مرطوب، اطراف ابروها رو تمیز کنید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید