نازنین احمدی کیست؟ بیوگرافی و معرفی نازنین احمدی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر

نازنین احمدی کیست؟

بیوگرافی و معرفی نازنین احمدی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر

 نازنین احمدی ، برای فیلم «ابر بارانش گرفته» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر ۹۸ را گرفت.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

لوح تقدیر بازیگران تقدیم شد به بازیگران نوجوان فیلم خورشید. در اختتامیه جشنواره فجر از ۵ بازیگر کودک «خورشید» که بازی‌هایشان در فیلم مجید مجیدی مورد توجه قرار گرفت تقدیر شد. بازیگران این فیلم از کودکان کار انتخاب شده بودند. داستان فیلم سینمایی ” ابر بارانش گرفته ” داستان پرستار ۳۵ ساله و مجربی به نام سارا است که به بیماران خود کمک می‌ کند تا آرام شوند، حتی آن ها که امیدی به زنده ماندنشان نیست…!

مرتبط  روزبه حصاری الان در چه سریالی بازی می کند ؟

نازنین احمدی فارغ التحصل مقطع لیسانس رشته ی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد. نازنین به غیر از فعالیت های دانشجویی خود، فعالیت حرفه ای را نیز از تئاتر شهر آغاز کرد و توانست در نمایش های ” هدهد ” ، ” مجلس نامه ” ، ” واقعه در مجلس سودابه خوانی ” ، ” پنهان خانه پنج در ” ، ” تله موش ” ، ” دقیقه های بی حوصله ” و… به ایفای نقش بپردازد.

نازنین احمدی همچنین در سریال تلویزیونی ” بی گناهان ” به کارگردانی احمد امینی و محصول شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به ایفای نقش بپردازد.

او همچنین در فیلم های کوتاه ” آیینه ” ، ” لبریز ” ، ” اینجا آسمان ابری است ” ، ” لیلا می میرد ” و… نیز حضور داشته است. لازم به بیان است نازنین در طی سال های اخیر، در کنار حرفه ی بازیگری به صورت حرفه ای در کار مونتاژ نیز فعال است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید