فیلم صحبت های احسان علیخانی در مورد فصل دوم عصر جدید فصل دوم عصر جدید چه روزی و چه ساعتی پخش می شود؟

فیلم صحبت های احسان علیخانی در مورد فصل دوم عصر جدید

فصل دوم عصر جدید چه روزی و چه ساعتی پخش می شود؟

صحبت احسان علیخانی ،تهیه‌کننده و مجری برنامه «عصر جدید» از آغاز پیش تولید فصل دوم این مسابقه خبر داد و در عین حال خبر پخش آن را از اوایل اسفند ماه اعلام کرد.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

 احسان علیخانی با اعلام پیش تولید فصل دوم مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» گفت: ما به لطف شما پیش‌تولید «عصر جدید» را شروع کرده‌ایم و اوایل اسفند ماه رو به روی شما قرار می‌گیریم. من هم تلاش می‌کنم با دوستانم در کاری که فکر می‌کنیم بلد هستیم، حال شما را بهتر کنیم.

مرتبط  دومین اجرای گروه اشکال در عصر جدید + فیلم

احسان علیخانی در نشست خبری برنامه عصر جدید گفت: “این کار با اختلاف سخت‌ترین برنامه‌ای است که تا به حال تولید کرده‌ام و فکر می‌کنم که برای فصل بعدی در زمستان ۹۸ آماده تولید فصل جدید باشیم.این کار از لحظه پیش تولید در آستانه یک ساله شدن است. ما ضبط‌های طولانی داشتیم و میانگین ضبط‌ها امکان ندارد کمتر از ۱۵ ساعت باشد. مونتاژ برنامه ۳۰۰ تا ۴۰۰ دقیقه است که باید به ۱۰۰ دقیقه تبدیل شود، حضور بچه‌هایی که از شهرستان می‌آیند و غیره که همه اینها کار را سخت می‌کرد.”

فصل اول عصر جدید در ۵۲ قسمت ۷۰ دقیقه ای برای شبکه سه سیما تولید شد. گروه برنامه ساز در تدارک ساخت فصل دوم نیز هستند. این فصل در فضایی متنوع تر و با دکورهای جدید پخش خواهد شد.

مرتبط  اجرای کامل دوم گروه قشقایی در عصر جدید + فیلم

برای دیدن تمامی اخبار مربوط به عصر جدید اینجا را کلیک کنید.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید