جدیدترین عکس های منتشر شده از ژینا نامزد سابق شادمهر عقیلی ژینا کلانتری نامزد سابق شادمهر عقیلی کیست؟

جدیدترین عکس های منتشر شده از ژینا نامزد سابق شادمهر عقیلی

ژینا کلانتری نامزد سابق شادمهر عقیلی کیست؟

ژینا نامزد سابق شادمهر ،این نام چند سال قبل و بعد از آهنگ معروف شادمهر عقیلی بر سر زبانها افتاد. در آن سالها درباره آهنگ “ژینا گل من” شایعات زیادی ساخته شد و عکس های بسیاری به اسم ژینا منتشر شد!

عکس جدید ژینا کلانتری به همراه همسرش

درباره ژینا زیاد نوشتند از جمله این مطلب: « شادمهر عقیلی با دختری به نام ژینا کلانتری نامزد بوده البته قبل از رفتن از ایران رفتن و به دلایلی این نامزدی به هم می خورد. شاید شما هم عکس و فیلم شادمهر اسطوره موزیک پاپ ایران را با این دختر رو دیده باشید. که از فیلم ها مشخصه که مراسم تولد شادمهر بود که این دختر ژینا کلانتری براشون گرفته بود. جشن تولد یا وداع این دو با هم فکر میکنی شادمهر آهنگ ژینا گل من رو واسه این دختر خونده باشه. بله همینطور هست یه جور دیس کردن ژینا کلانتری بود و شادمهر تو این آهنگ خودش را خالی کرد» !!

این قضیه گذشت تا آنکه در برنامه “بلور بنفش” بهزاد بلور سوالاتی در باره ی پخش شدن عکس و فیلم های تولد با ژینا کلانتری پرسید:

«به نظر میاد که تولدت بوده. و میپرسند اینها مال چه وقتیه و خودت اجازه ی پخشش رو دادی ؟

پاسخ شادمهر: حدود سه چهار سال پیش قبل از اینکه از ایران خارج بشم. یه دختر خانمی که طرفدار کارهام بود یک جشن تولد برام ترتیب داد و خودم رو دعوت کرد. اونجا عکس گرفتیم و ویدیو گرفتیم ، ولی قرار نبود که اینها برای همه پخش بشه! کسی هم از من اجازه ای نخواست. حالا هم که مسئله ای نیست ، یعنی مسئله ی مهمی نیست. شادمهر در زندگی شخصی خود گاهی وقت ها در ایران با دوستانش به شمال کشور میرفت. دوست دخترش را عاشقانه دوست داشت(ژینا کلانتری).قرار ازدواج با او را داشت.»

به گفته خود شادمهر: «به دنبال یک اسم خاص میگشتم که بجای گل من گل من باشه و کسی از این اسم هم استفاده نکرده باشه و اسمی زیبا تر از ژینا به ذهنم نرسید! بعد از خروج از ایران با وجود فیلم تولد و فیلم شب رفتن وبارها دیده شدن او با ژینا در انجمن شعر و انجمن سینما با با او همراه بود چون خود ژینا هم یک بازیگر بود. وقتی که شادمهر برای گرفتن مجوز در ایران راه به جایی نبرد رو به کشور خارج کرد و با ژینا قرار گذاشت که بعد از برگشتش به ایران او را هم با خود به خارج یا همان لس آنجلس ببرد.

شب رفتن شادمهر ژینا برایش یک جشن تولد گرفت که این جشن فیلمش هم موجود هست و بعد از پخش آلبوم شادمهر و برگشتش بعد از ? ماه به ایران رفت و صحنه ناگواری دید. او دید که ژینا با پسری که شوهر ژینا بود قدم میزند و دیگه یعد دیدنش را من هم نمیدانم ولی بعد دوباره به لس آنجلس برگشت و ترانه خیالی نیست رابرای این بی وفا خواند و حالا هم هر ترانه از نامردی و بی وفایی و خیانت می خواند مثلا مشکوک را برای ژینا میخواند تا او را سرزنش کند.»

 

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید