آیا قم قرینطینه می شود؟ احتمال قرنطینه شهر قم به دلیل ویروس کرونا وجود دارد؟

آیا قم قرینطینه می شود؟

احتمال قرنطینه شهر قم به دلیل ویروس کرونا وجود دارد؟

قرنطینه قم ،  به دنبال تایید فوت دو‌ نفر در قم بر اثر ابتلا به ویروس کرونا شائبه احتمال قرنطینه قم در فضای مجازی مطرح شده است. وب‌سایت «فرارو» با انتشار خبر اعزام نیروهای یگان ویژه به قم نوشته گمانه‌زنی‌ها احتمال از قرنطینه شهر قم دارد، اما مقامات این خبر را تکذیب کرده‌اند.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

این در حالیست که از شب گذشته ویدیوهای زیادی در شبکه های اجتماعی منتشر می شود که در آن نیروهای یگان ویژه در حال اعزام به قم دیده می شوند.

در همین حال “ایلنا” در خصوص آخرین وضعیت ویروس کرونا در قم نوشته است: «به گفته منابع آگاه شش‌نفر در حال حاضر به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری هستند که خانواده و نزدیکان این افراد در قرنطینه به سر می‌برند.»

محمدمهدی گویا در حاشیه جلسه مسئولان وزارت بهداشت با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: مواردی از بیماری ویروس کرونا در قم گزارش شده که تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.

وی در گفتگو با ایلنا افزود: مریض‌هایی هم که مشکوک به ابتلا به این بیماری هستند، ممکن است به بیمارستان‌های مختلف قم مراجعه کنند و بر همین اساس امروز یک جلسه هماهنگی با روسای بیمارستان‌های قم برگزار کردیم که همه هماهنگی‌های لازم برای این موضوع صورت گرفت که اگر لازم بود بیماری بستری شود، این کار صورت گیرد.

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در پاسخ به این سوال که احتمال قرنطینه شدن شهر قم به دلیل ورود ویروس کرونا به این شهر وجود دارد، گفت: به هیچ‌وجه، چنین چیزی مطرح نیست

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید