عکس های بیشتر از مهدی طارمی و سحر قریشی انتشار آخرین عکس های آتلیه ایی مهدی طارمی و سحر قریشی

عکس های بیشتر از مهدی طارمی و سحر قریشی

انتشار آخرین عکس های آتلیه ایی مهدی طارمی و سحر قریشی

عکس های طارمی و سحر قریشی ، با انتشار عکس های آتلیه ایی سحر قریشی و مهدی طارمی مجددا  جنجال های زیادی برای این دو فرد معروف و شکل گرفته است و  این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد.

ماجرای رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی در رسانه‌های کشورمان به تیتر اول تبدیل شده است و در شبکه های اجتماعی همه بحث‌ها درباره رابطه انها می باشد.

حالا تصویری از این دو سلبریتی محبوب کشورمان در شبکه های اجتماعی منتشر شده که عکس دونفره آنها در یک آتلیه عکاسی می باشد لازم به ذکر است که سحر قریشی و مهدی طارمی در رشته فعالیت های خود از جنجالی ترین و پرحاشیه ترین افراد می باشد.

اما این عکس ها چگونه لو رفت؟

بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آن‌چه که برای نزدیکان قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

از قرار معلوم خانواده سحر قریشی قصد دارند با مراجعه به پلیس فتا و در اختیار قرار دادن اطلاعات موجود موضوع را از طریق قانونی پی‌گیری کنند.

ماجرای رابطه طارمی و قریشی

در ۱۷ آبان ۹۶ بود که طارمی یک متن عاشقانه منتشر داد. حسین ماهینی هم تیمی وی با لهجه بوشهری زیر متن طارمی نوشت : سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم، همین جمله شروعی بود برای جنجال بزرگتر.

دقایقی بعد از این توئیت بود که خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد، قریشی در واکنش به این شایعه گفت :نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم

درست دو ماه قبل از انتشار خبر ازدواج این دو سحر قریشی به همراه یکی از دوستان خود بنام شیما شهریور ۹۶ در کشور امارات بازی پرسپولیس و الاهلی را با حضور مهدی طارمی از نزدیک دیدند.

انتشار این خبر ازدواج آن زمان مصادف با ماجرای قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس بود در حالی که او در اختیار بخاطر حضور ترکیه ای ریزه اسپورت نمی توانست با پرسپولیس قرارداد ببندد

به همین دلیل سپهر قریشی برادر سحر بخاطر محکومیت سنگینی مالی که در انتظار طارمی بود به او تاخت و در شبکه اجتماعی اش نوشت :اگر می خواهید جعل قرارداد و دزدی از بیت المال رو بایکوت رسانه ای کنید بجای شایعه ساختن برای خانواده ما، دیگه رو انتخاب کنید.ما راضی نیستیم گربه های کوچمون هم با سارقان بیت المال نشست و برخاست کنند.

اردیبهشت ۹۷ بود که فیلم از راه دور مهدی طارمی و سحر قریشی را در یکی از مراکز تجاری کشور قطر نشان می داد.

بعد از نزدیک به دو سال از رابطه این دو نفر که هیچگاه رسما تایید نشد حالا در بهمن ۹۸ انتشار عکس های آتلیه طارمی و قریشی آنها را سخت تحت فشار داده است.

خبرهایی در شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر اینکه سحر قریشی مبلغ قابل توجهی را از مهدی طارمی گرفته بر رابطه آنها به هم خورده است. یکی از رسانه ای نیز با انتشار خبری اذعان کرد یک بازیگر زن که مدتی با یک بازیکن فوتبال در ارتباط بود با تیغیدن ۵۰ هزار دلار از وی رابطشان را بهم زده است.

ماجرای ۵۰ هزار دلاری که سحر قریشی از طارمی گرفته است را اینجا بخوانید

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید