کدام بازیگران با سالومه در اینستاگرام چت کردند؟ افشای لیست اسامی هنرمندانی که با سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو چت کردند.

کدام بازیگران با سالومه در اینستاگرام چت کردند؟

لیست اسامی هنرمندانی که با سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو چت کردند.

چت بازیگران با سالومه ،صفحه سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو که در لندن زندگی می‌کند، در اینستاگرام هک شد و تصویر پروفایل آن به پرچم ایران تغییر کرد. بر اساس تصاویری که هکر پیج سیدنیا منتشر کرده است، این مجری با برخی هنرمندان ایرانی ارتباط مجازی داشته که متن گفتگو‌های او فاش شده است.

 هنوز مشخص نیست چه کسانی پیج این مجری را هک کرده اند. هکرها به چت های خصوصی و پیامهای سالومه دسترسی پیدا کرده و آنها را در شبکه های مجازی منتشر کرده اند. ظاهرا هنرمندان و چهره های زیادی با سالومه در ارتباط بودند!

از اولین ساعات هک شدن پیج این مجری جنجالی شبکه فارسی زبان من و تو تصاویر و اسکرین شات های او با بسیاری از هنرمندان در فضای مجازی منتشر شده است.

پرویز پرستویی، تهمینه میلانی، شهره سلطانی، شهره لرستانی، ارژنگ امیر فضلی، برزو ارجمند، رضا صادقی، علی اوجی، مهراب قاسم‌خانی، حامد پهلان، سروش جمشیدی، مهناز افشار و علی انصاریان از جمله افرادی هستند که با مجری «من و تو» گفت‌وگو داشته‌اند اما برخی از این هنرمندان منکر این موضوع شده‌اند!

در عین حال، سالومه سیدنیا تلویحا صحت چتها را تایید کرده و گفته که بیشتر آن‌ها را پاک کرده است! از طرفی برخی منابع ادعا کرده اند هک صفحه و انتشار متن چت ها، کار خود سالومه برای ضربه زدن به هنرمندان بوده است.

واکنش چهره ها به ادعای ارتباط با سالومه

سالومه سیدنیا۱۸ اردیبشت ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او یکی از تهیه کنندگان و مجریان شبکه من و تو است. او دارای مدرک لیسانس علوم ارتباطات شاخه خبرنگاری از دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانس مدیریت بین الملل از دانشگاه اکسفورد بروکس و همچنین دارای دیپلم بازیگری از کانون سینمای جوان است.

سیدنیا بعد از فارغ التحصیل در رشته ارتباطات وارد فعالیت های خبرنگاری شد و مدت ها در روزنامه زن و ایران کار می کرد، او همچنین ۵ سال در روابط عمومی خانه سینما حضور داشت. بعد از تصمیم به مهاجرت برای ادامه تحصیل در انگلستان وارد حوزه خبری شبکه بی بی سی فارسی شد، سپس با شروع فعالیت شبکه من و تو او جز اولین مجریان این شبکه بود.

7 نظرات

  1. تف و لعنت به هر سلبریتی فاسدی که توی این کشور زندگی میکنه. اینا کسانی هستند که اگه توانش را داشته باشند و شرایطش پیش بیاد کشور را به دست بیگانه می دهند و خودشون و خانوادشون به کشورهای اروپایی و آمریکایی میرن تا آتش جنگ و هرج و مرج اون ها رو نگیره. تف به اون ذات پست و کثیفشون. پول و ثروت باعث شده تا فاسد بودنشون معلوم نباشه

  2. خداروشکر که ماه پشت ابر نماند و دشمنی و نفاق این به ظاهر هنرمندروشد خوب آبروتون رفت حالا بیایید اظهار بی اطلاعی کنید وطن فروشان دورو

  3. حالم به هم میخوره از هر آدمی که سلبریتی هست!!!!!! واقعا ثروتمند و بی درد هستید و فقط ژست مردمی بودن میگیرین و برید پی کارتون!

  4. متاسفم برای سلبریتیهایی که با پول مردم و این کشور پولدار شدند و توزرد از آب در اومدن….چه جالب که دستتون رو شد…… با یک آدم فاسد در ارتباط بودن و براش خوشمزگی کردن خیلی هنر میخواد!!!!!!

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید