قسمت اول از فصل دوم عصر جدید + فیلم فیلم کامل اولین قسمت فصل دوم عصر جدید 2

قسمت اول از فصل دوم عصر جدید + فیلم

فیلم کامل اولین قسمت عصر جدید ۲

فصل دوم عصر جدید ،قسمت اول فصل دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید اولین برنامه عصر جدید بعد از طی چهار مرحله راستی آزمایی، شنبه شب مصادف با شب میلاد امام علی (ع) روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

فصل دوم برنامه عصر جدید قسمت ۱ مقدماتی را بعد از اتمام قسمت اول برای مشاهده در این مطلب قرار خواهیم داد.

قسمت اول فصل دوم مسابقه عصرجدید از ۱۷ اسفند روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، دکتر سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و امین حیایی پخش خواهد شد.

البته در ایام نوروز سال ۱۳۹۸ مسابقه استعدادیابی عصرجدید هر شب بعد از اخبار ساعت ۲۲ پخش می شود.

در شرح قوانین جدید فصل دوم مسابقه عصر جدید گفته شده: یک دکمه برای آغاز و پایان برنامه طراحی شده که در کنار دست مجری قرار دارد. اگر در زمانی که اجرا در حال انجام روی صحنه است، با پایان اجرا زمان رای دادن به پایان رسیده است و دیگر داور نمی تواند رای خود را ثبت کند.

همچنین یک دکمه طلایی دیگر نیز روی میز داوران و همچنین روی میز مجری به عنوان میزبان قرار داده شده که اگر برای شرکت کننده ای به صدا در بیاید به این معنی است که مستقیم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کنند و دیگر در مرحله دوم با کسی رقابت نمی کنند. این زنگ برای هر داور فقط یکبار قابل استفاده است.

همچنین تلفنی نیز روی میز مجری قرار داده شده است که اگر همراهان نکته ای داشته باشند یا مربی با استدلال داوران مشکل جدی پیدا کنند، که آن استدلال برای مجری قانع کننده باشد، می توانند با او تماس بگیرند و رای داور به شور تماشاگران گذاشته می شود و آنها نظرشان را می دهند و اگر داور خواست می تواند رای خود را تغییر بدهد. البته تماشاگر نمی تواند روی رای داور تاثیر بگذارد ولی نظرشان را اعلام می کنند. سازندگان تصمیم گرفته اند با راه اندازی این بخش، چالش جدیدی میان داوران، شرکت کنندگان و تماشاچی ها ایجاد کنند.

مشاهده فیلم های بیشتر از برنامه عصر جدید و اتفاقات آن

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید