آخر سریال دل چه می شود؟ آیا آرش و رستا در آخر سریال دل ازدواج می‌کنند؟

آخر سریال دل چه می شود؟

آیا آرش و رستا در آخر سریال دل ازدواج می‌کنند؟

آخر سریال دل ، این سریال یکی از پرطرفدارترین ها در شبکه نمایش خانگی است که حول محور دو شخصیت مهم قصه می چرخد. قسمت ۴۵ آخرین قسمت سریال دل است که پیشبینی های زیادی درباره داستان قسمت آخر سریال دل بیان شده است. بسیاری از بازیگران این مجموعه همچون ساره بیات و حامد بهداد هیچ نظری درباره پایان داستان نداده اند. دل یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده‌است آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) که عاشقانه یکدیگر را دوست‌دارند، پس از فراز و نشیب فراوان به روز عروسی خود می‌رسند اما با پیدا شدن مهران (مهدی کوشکی) رقیب قدیمی در شب عروسی ماجراهایی پیش می‌آید.

سریال جدید منوچهر هادی در ۷۲ ساعت ابتدایی انتشار در نمایش خانگی، رکورد تماشای آنلاین را شکست! و با ثبت ۱۳میلیون و ۴۴۰ هزار دقیقه توانست به پر مخاطب‌ ترین سریال شبکه نمایش خانگی در سه روز اول انتشار تبدیل شود!

سریال دل یک سریال عاشقانه است و توقع از چنین سریالی این است که پایانی خوش داشته باشد و شخصیت‌های اصلی به هم برسند. در واقع بسیاری از بینندگان سریال را به امید ازدواج رستا و آرش دنبال می‌کنند. این اتفاق در سریال مانکن رخ نداد و در آن سریال همتا و کاوه با هم ازدواج نکردند. آیا در سریال دل هم پایانی تلخ یا غیرمنتظره رقم خواهد خورد؟

اگر رباینده رستا شناسایی و انگیزه‌اش مشخص شود آنگاه آرش همه چیز را می فهمد و دوباره سراغ رستا می‌رود. رستا هم کمی آرام‌تر می‌شود اما مخالفت‌های توران چه می‌شود؟

به نظر می‌رسد توران در پایان سریال به شخصیتی ضعیف تبدیل خواهد شد که دیگر توانی برای مخالفت ندارد. بنابراین می‌توان به ازدواج این دو عاشق امیدوار بود. در این صورت رابی عاقبت خوبی نخواهد داشت و باز هم بازنده این بازی خواهد شد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید