مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا کیست؟ معرفی و بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه

مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا کیست؟

معرفی و بیوگرافی مهدی کوشکی همسر ریحانه

مهدی کوشکی ریحانه پارسا ،ریحانه پارسا بازیگر جوانی که با سریال پدر شناخته شد با انتشار پستی خبر از ازدواج خود با مهدی کوشکی داد.

 مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلوزیون به تازگی با ریحانه پارسا ازدواج کرد. مهدی کوشکی متولد مرداد ۱۳۶۰ درخرم آباد می باشد ۳۹ سال سن دارد. وی از جمله بازیگر – کارگردانان جوان تئاتر است که از جامعه تئاتر دانشگاهی به تئاتر حرفه‌ای ما معرفی شده و سپس وارد سینما شد، علاوه بر بازیگری تدریس و کارگردانی نیز می کند.

مهدی کوشکی فعالیت اصلی اش در تئاتر شکل گرفت سپس رفت هرفته گروه تئاتری لیو را راه اندازی کردند که یکی از موفق ترین گروه های نمایشی در سده های اخیر در ایران بود که الوه بر بازیگری سمت کارگردانی در برخی از نمایش های این گروه رو نیز برعهده داشت. ورودش به عرصه سینما با حضور در فیلم موفق لانتوری وارد فاز جدید شد سپس در فیلم فروشنده اصغر فرهادی هم نقش افرینی کرده است.

ازدواج اول مهدی کوشکی 

در برخی سایت ها از ازدواج مهدی کوشکی و صحرا فتحی صحبت می شود و حتی پسر وی به نام آرسام را ثمره ازدواج آن ها می دانند اما هیچ منبع موثقی برای تائید این ادعا وجود ندارد زیرا در صحفه شخصی این دو عکسی صمیمی که نشان دهد این دو با هم ازدواج کرده اند وجود ندارد و عکس های این دو بازیگر مانند دو همکار می باشد. به هر حال آنچه مشخص می باشد وی یک پسر نوجوان به نام آرسام دارد که خارج از کشور زندگی می کند.

 

مهدی کوشکی در نقش « مهران » در سریال دل بازی کرده است . مهران فردی با بیماری روانی می باشد که عاشق رستا ( ساره بیات ) می باشد.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید