کرونا گرفتن احسان حدادی احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک ایران کرونا گرفت.

کرونا گرفتن احسان حدادی

احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک ایران کرونا گرفت.

کرونا احسان حدادی ، “احسان حدادی” قهرمان و ستاره پرتاب دیسک ایران در مصاحبه اخیر خود گفته با توجه به سرفه‌های مکرر، تب و سردرد و این‌که بدنم خیلی عرق می‌کند حس می‌کنم کرونا گرفتم. متأسفانه چند روز اخیر مراعات نکردم و از خانه بیرون رفتم و در حال حاضر شرایط خوشایندی ندارم.

احسان حدادی در مصاحبه خود با سایت ورزش سه، در مورد وضعیت این روزهای خود و سرفه‌های مکرری که در حین مصاحبه انجام می‌داد گفت: « من الآن واقعیتش نمیدانم که آیا مبتلا به کرونا شدم یا خیر. با توجه به اینکه هم سرفه‌های مکرر دارم و هم از دیشب دچار تب و سردرد شدم و همچنین بدنم خیلی عرق می‌کند و احساس می‌کنم  مبتلا به کرونا شده ام. متأسفانه در این چند روز اخیر مراعات نکردم و از خانه بیرون رفتم و در حال حاضر شرایط خوشایندی ندارم. بالاخره ایران هم ورزشکار کرونایی می‌خواهد (با خنده) و من حاضرم به‌جای همه کرونا بگیرم اما بقیه در سلامت کامل باشند.»

قهرمان المپیکی ایران همچنین درباره به تعویق افتادن زمان المپیک توکیو افزود: «من معتقدم اگر قرار باشد مسابقات المپیک با ۴ تا ۵ ماه تعویق برگزار شود این کار صحیحی نیست.  من در صحبتی که با یکی از دوستان نزدیک و صمیمی خود آقای “کوجی مورو فوشی” قهرمان المپیک آتن در رشته پرتاب چکش که  هم اکنون یکی از مسئولان برگزاری المپیک توکیو است انجام دادم، ایشان هم معتقد بودند که اگر قرار به تعویق باشد این وقفه یک‌ساله خواهد بود و خبری از ۴ یا ۵ ماه نیست، چراکه بدن ورزشکاران خصوصاً در رشته‌هایی مانند دوومیدانی از آن آمادگی لازم دور می‌شود.»

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید