لایک عکس تختخواب نقی و هما توسط امیر جعفری واکنش ها و جوک های شبکه های اجتماعی درباره سکانس تختخواب نقی و هما در سریال پایتخت ۶

لایک عکس تختخواب نقی و هما توسط امیر جعفری

واکنش ها و جوک های شبکه های اجتماعی درباره سکانس تختخواب نقی و هما در سریال پایتخت ۶

تختخواب نقی و هما ،سال هاست که سریال پایتخت از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود. نخستین بار سال ۱۳۹۰ بود که فصل اول این سریال از شبکه یک سیما پخش شد. سال ۱۳۹۲ نیز پایتخت ۲ پخش شد. در سال ۱۳۹۳ پایتخت ۳ و در رمضان ۱۳۹۴ پایتخت ۴ پخش شد. همچنین پایتخت ۵ در نوروز سال ۱۳۹۷ پخش شد. امسال نیز پایتخت ۶ در حال پخش می‌باشد. بدون اغراق می‌توان سریال پایتخت را از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی کشورمان دانست.

به جرات می توان گفت پر بیننده ترین سریال و حتی پر بیننده ترین برنامه تلویزیون در نوروز  سریال پایتخت ۶ بوده است. مجموعه ای طنز که با داستان جذابش بسیاری از مخاطبین را در ساعات پایانی روی پای تلویزیون می کشاند.

در هر قسمت از این سریال معمولا سکانس و یا صحنه ای هست که با واکنش هایی در فضای مجازی روبه رو می شود. یکی از این سکانس ها جایی بود که کاراکترهای هما و نقی روی تخت می نشینند. این صحنه در ابتدا با انتقاد برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی همراه شد. برخی از آنها پخش چنین صحنه هایی را در تلویزیون بی سابقه می دانستند! اما عموم کاربران دیگر با این صحنه شوخی های زیادی داشتند.

جالب ترین واکنش اما مربوط به امیر جعفری (همسر ریما رامین فر بازیگر نقش هما در پایتخت) بود. او در پست اینستاگرامی محسن تنابنده که عکسی از این سکانس را منتشر کرده بود استیگر گل گذاشت تا همین کار او سوژه کاربران شود!

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید