ماجرای لو رفتن فیلم نوید محمد زاده و پژمان بازغی  ماجرای انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی این دو بازیگر در یک ساحل خارجی

لو رفتن فیلم نوید محمد زاده و پژمان بازغی در ساحل در کنار زنان برهنه

 ماجرای انتشار عکس ها و فیلم های خصوصوی این دو بازیگر در یک ساحل خارجی

فیلم نوید محمد زاده پژمان بازغی ؛ همزمان با تولد نوید محمدزاده، تعدادی از فیلم ها و عکس های این بازیگر در فضای مجازی منتشر شد. این تصاویر نوید محمدزاده را در کنار پژمان بازغی در ساحل یک کشور خارجی نشان می دهند در حالیکه زنان برهنه زیادی در اطرافشان حضور دارند!

تصاویر و کلیپ ها توسط پیج امین فردین منتشر شده است. بنظر می رسد فیلم منتشر شده در یک ساحل غیر شخصی یک کشور خارجی گرفته شده است. حضور نوید محمدزاده به همراه پژمان بازغی در در چنین محلی باعث تعجب کاربران شده است.

موقعیت زمانی و مکانی ضبط این فیلم ها مشخص نیست. اما با توجه به وضعیت ظاهری دو بازیگر در این فیلم ها، به لحاظ زمانی نباید بیشتر از یک سال اخیر باشند.

هنوز این بازیگران به این فیلم واکنشی نشان نداده اند اما به احتمال زیادی مربوط به گذشته است چرا که در حال حاضر همه سواحل جهان به دلیل شیوع بیماری کرونا مسدود شده است.

در تصاویر و کلیپ منتشر شده سیگار کشیدن پژمان بازغی و همینطور گفتن جملات رکیک آنطور که در فیلم شنیده می شود بنظر میرسد باعث مشکلات بعدی برای این دو هنرمند شود.

8 نظرات

  1. محسن میگه فضولی نکنید بعد خودش اومده اینجا فضولی کنه ببینه عکسارو:)))))))))) شاید خود محمد زاده باشه اومده کامنت گذاشته به اسمه محسن:))))))))))

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید