بازیگر نقش مومو در بچه مهندس ۳ کیست؟ بیوگرافی حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان در بچه مهندس 3

بازیگر نقش مومو در بچه مهندس ۳ کیست؟

بیوگرافی حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان در بچه مهندس ۳

بازیگر نقش مومو ،استقبال از دو فصل قبلی سریال بچه مهندس باعث شده تا طرفداران آن پیگیر ماجرای سومین فصل بچه مهندس هم باشند. این سریال یکی از سریال هایی است که در شب های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود.

حدیث چهره پرداز، جدیدترین نقش خود در سریال بچه مهندس ۳ در نقش مژگان حضور دارد که یکی از نقش های اصلی این سریال است که سنین کودکی و نوجوانی را مهتاب جامی و عسل مردی و نیوشا علیپور در بچه مهندس ۱ و ۲ بازی کرده بودند. او نقش مقابل جواد جوادی با بازی یونا تدین و مانی رحمانی و روزبه حصاری در سه نسل، در این سریال بازی میکند. بازیگری که به طور حتم با این نقش بیشتر در ذهن مخاطبان باقی خواهد ماند.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۱ سریال بیگانه ای با من است

حدیث چهره‌پرداز؛ ۳۰ شهریور سال ۱۳۶۶ به دنیا آمده است. او فارغ التحصیل رشته ادبیان نمایشی است. چهره پرداز نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۸ در سریال همسفران‌باد به کارگردانی شهرام باباپور بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم لازانیا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حدیث چهره‌پرداز محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون آزیتا ترکاشوند، عباس ترکی، سعادت همت‌زاده و جواد محمدی‌نژاد را تجربه کرد.

حدیث چهره‌پرداز در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم حدیث چهره‌پرداز در این سال، بازیگری در فیلم لازانیا به کارگردانی حسین قناعت محسوب می‌شود.

خانم چهره پرداز هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۲ سریال بیگانه ای با من است

آیا بچه مهندس ۴ در حال ساخت است؟

حدیث چهره پرداز در کنار برادرش

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید