فیلم عجیب اسکورت بهنوش بختیاری لحظاتی از اسکورت بهنوش بختیاری توسط تیم تشریفات موتور سوار شهر مشهد

فیلم عجیب اسکورت بهنوش بختیاری

لحظاتی از اسکورت بهنوش بختیاری توسط تیم تشریفات موتور سوار شهر مشهد

اسکورت بهنوش بختیاری  ،حاشیه های بهنوش بختیاری گویا تمامی ندارد. همین چند وقت پیش بود که در اوج پاندمی کرونا و نگرانی مردم  این بانوی بازیگر کشورمان از تبلیغ یک محلول گیاهی بعنوان داروی پیشگیری از کرونا خبر داده بود. این اقدام وی علاوه بر  کاربران در فضای مجازی ، سازمان تعزیرات را هم واکنش به وا داشت و این اقدام وی باعث شد که که به دستور دادستانی تحت پیگیرد قانونی قرار گرفت.

فیلم تهدید بهنوش بختیاری : از همه شکایت میکنم

جدیدترین خبر منتشر شده درباره وی پخش شدن ویدئو اسکورت عجیب و غریبش توسط یک تیم موتور سوار است.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی اینستاگرامی‌اش لحظاتی از اسکورتش توسط تیم تشریفات موتور سوار شهر مشهد برای حضور او سر صحنه فیلم‌برداری در ایام کرونایی را به تصویر کشید.

او در پستی که منتشر کرد، از این تیم موتورسوار تشکر کرده و عنوان کرد که اگر آن‌ها برای متفرق کردن مردم اقدام نمی‌کردند ضبط فیلم در این شرایط شیوع کرونا در کشور بسیار سخت می‌شد.

سوال اینجاست که آیا امثال این بازیگران به قدری طرفدار دارند که حضورشان در بین مردم باعث خلل در کارشان  شود؟!!! اصلا آیا نیاز به چنین اقداماتی مثل اسکورت بهنوش بختیاری برای بازیگران است؟!!!

2 نظرات

  1. خیلی مسخرست. خانم بهنوش بختیاری برای معروف تر کردن خودشون شاید دارن این فیلمارو بازی میکنن. والا جنیفر لوپزم نداره همچین بادیگاردایی .

  2. والا ما که تو این تصویر جمعیتی ندیدم که نیاز باشه این تیم بادیگارد برای این خانوم حضور داشته باشن.
    اگر هم که میخوایی تبلیغ این تیم تشریفات کنی خب چرا همچین پستی میذاری که مثلا بگی خیلی معروفی که مردم صف کشیدن؟!!!!!

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید