آیا مسعود و تینا در بچه مهندس ۳ ازدواج می کنند؟ سرانجام و عاقبت رابطه مسعود با تینا در بچه مهندس 3

آیا مسعود و تینا در بچه مهندس ۳ ازدواج می کنند؟

سرانجام و عاقبت رابطه مسعود با تینا در بچه مهندس ۳

سرانجام و عاقبت مسعود هم در سریال بچه مهندس برای مخاطبان مهم است. هم اندازه که مخاطبان به دنبال این پرسش هستند که آیا جواد با مژگان ازدواج می کند یا مرضیه ، به دنبال این هم هستند که در آخر مسعود با تینا وصال عاقبت بخیر می شود و ازدواج می کند؟!

آیا جواد با مژگان به آمریکا می رود؟

مسعود در این سریال به عنوان یار و رفیق همیشگی جواد حضور دارد که قصد دارد به همراه جواد به پورتلند سفر کند، اما اتفاقاتی می افتد که او از این مسیر دور می شود.

مرتبط  فیلم توهین به روحانی در شبکه 4

در اوایل سریال بچه مهندس دیدیدم تینا صاحب کارخانه ای که جواد و مسعود و قاسم در آن کار می کردند به مهندس تابش علاقه مند شده و از او خاستگاری کرد که با جواب منفی او رو به رو شد.

قسمت آخر سریال بچه مهندس کی پخش می شود؟

اما با گذشت اتفاقات و نزدیک شدن به قسمت های پایانی شاهد آن بودیم که مسعود کم کم دلبسته تینا شده و در کارخانه سخت مشغول به کار می باشد و از فکر رفتن به پورتلند بیرون آمده است.

براساس آنچه تاکنون پخش شده است می توان حدس زد که تینا از مهم ترین دلیل های او برای نرفتنش باشد و او تصمیم گرفته است که با تینا وصال ازدواج کند.

مرتبط  فیلم توهین به روحانی در شبکه 4

آیا فصل چهارم سریال بچه مهندس ساخته می شود؟

سعید کریمی بازیگر نقش مسعود در سریال بچه مهندس ۳ در ۳ شهریور سال ۱۳۵۹ در شهر ری متولد شده است. وی دارای مدرک کارشناسی می باشد و در رشته بازیگری تحصیل کرده است. او بازیگر , برنامه ریز , دستیار اول کارگردان در سینما و تلویزیون می باشد. او در سال ۱۳۹۰ با بنفشه صمدی دختر زنده یاد یدالله صمدی کارگردان مشهور ایرانی ازدواج کرده و در مهرماه سال ۹۶ پسرش آروند به دنیا امده است.

فیلم سکانس خواستگاری تینا از مسعود در بچه مهندس۳

10 نظرات

  1. سلام به نظر من جواد توی ایران میمونه وrq170روپایین میاره یا همون جانور قندهار بعدش با مرضیه ازدواج میکنه عباسی هم به جرم جلسوس میگیرن و مژگان هم میره خارج ازدواج میکنه

  2. سریال رو ازفصل سه قسمت دوم یا سوم دیدم وشیفته شدم ودوفصل یک ودو رو دانلود ونگاه کردم سریال بی نقص نبود ولی در عین جال عالییییی ادم رو میخکوب میکنه که منتظر بمونی اما انتخاب بزرگی مژگان اصلا خوب نبود وباید بگم مامان صدیقه وبابا اسماعیل بسیار زیبا وعالللللی این تقش رو بازی کردن ومیبینیم که تاثیر گذاریشون روی جواد خیلی زیاده امیدوارم اگر فصل چهار هم ساخته شد به همین شیوایی وضمنا هر سه فصل انتخاب جواد عالی خصوصا فصل سه

  3. سریال قشنگیه
    ولی این دختره مژگان خیلییی رو مخه اصلا خیلی نچسبه…
    کلا ۶ ساله رفته آمریکا بعد یه جوری لحجه میاد انگار که اون جا به دنیا اومده…

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید