خلاصه قسمت آخر سریال بچه مهندس ۳ آنچه در قسمت آخر سریال بچه مهندس 3 پخش شد.

خلاصه قسمت آخر سریال بچه مهندس۳

آنچه در قسمت آخر سریال بچه مهندس ۳ پخش شد.

خلاصه قسمت آخر بچه مهندس ۳ ،امشب قسمت پایانی بچه مهندس ۳ از شبکه دو سیما پخش شد. سریالی ۳۶ قسمتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد و پخشش تا ۱۲ خرداد ۹۹ ادامه داشت.

مشتاقان و دنبال کنندگان این سریال که سرنوشت جواد جوادی از کودکی تا جوانی را دنبال کرده بودند ، در قسمت آخر به سوالات خود رسیدند.

آنچه در قسمت پایانی و ۳۶ بچه مهندس ۳ گذشت

روز امتحان کوادکوپتر پروژه دکتر توفیقی در حضور شرکت کنندگان مناقصه فرا میرسد اما کسی جز مرضیه مقدم اونجا نیست اما وقتی داشت صدای شرکت کنندگان در میومد جواد با کوادکوپتر میرسد.

مسعود به هتل می رود و یه چمدون به مژگان میدهد، مژگان و اقای عباسی که دیرشان شده از مسعود میپرسند که جواد کجاست و او میگوید که جواد نمیاد این چمدون را داد تا به مژگان بدهم و بگویم یادم تورا فراموش یجورایی شیفت دیلیت و می رود.

مژگان چمدون را باز میکند و تمام خاطرات کودکی اش با جواد برایش زنده می شود و گریه میکند. جواد و مرضیه شروع میکنند به پرواز درآوردن کوادکوپتر بعد از مدتی کوادکوپتر در پالایشگاه هک می شود و سینا ماهر کنترلش را به دست میگیرد اما جواد موفق می شود تا کنترل را پس بگیرد و مختصات سینا ماهر را پیدا کند او مختصات را برای نیروهای امنیت ارسال میکند و آنها سینا را دستگیر میکنند. تروریست معروف به شبح به بالای مخزن میرود تا دکتر توفیقی را بکشد اما او را نمیبیند به جاش میخواد جواد را بکشد که قبل از شلیک او را میکشند. وقتی کوادکوپتر را مینشانند جواد و مرضیه چک میکنند تا جاییش آسیب ندیده باشد همانجا جواد از مرضیه خواستگاری میکند. و آنها با هم ازدواج می کنند.

بسیاری از کاربران فضای مجازی خواهان ساخت و تولید فصل چهارم این سریال هستند.  باید دید آیا فصل چهارم این سریال ساخته می شود؟! اگر بچه مهندس ۴ پخش شود ، شاهد میانسالی جواد جوادی خواهیم بود.

آیا فصل چهارم بچه مهندس ساخته می شود؟

خلاصه عاشقانه های جواد با مژگان در بچه مهندس + فیلم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید