عاقبت جواد جوادی ایران می ماند یا به آمریکا می رود؟ جواد جوادی در آخر چه تصمیمی میگیرد؟

عاقبت جواد جوادی ایران می ماند یا به آمریکا می رود؟

جواد جوادی در آخر چه تصمیمی میگیرد؟

عاقبت جواد جوادی ،سریال بچه مهندس ۳ که این روزها از شبکه دو پخش می شود ، داره پایان خودش نزدیک میشه . روزبه حصاری که این روزها به عنوان بازیگر نقش اول این سریال بازی می کند . کار خود را در تلویزیون با سریال یادآوری که از شبکه آی فیلم پخش می شد شروع کرد.
سریال یادآوری با موضوعیت ماورایی و داستانی خاص توانست نظر مخاطبان رو جلب کند.حصاری بعد از سریال یادآوری در سریال های تاریکی شب روشنایی و سلام آقای مدیر به ایفای نقش پرداخت.

مرتبط  خلاصه قسمت ۳۲ سریال بیگانه ای با من است

کلیپ بسیار احساسی از عاشقانه های جواد و مژگان از کودکی تا جوانی

این‌‌ روزها که همه منتظر سرنوشت و عاقبت جواد جوادی هستند بهتر است مروری بر نقاط قوت و ضعف این سریال داشته باشیم:

استفاده از بازیگر جوانی مثل حصاری در کنار بازیگران با تجربه مانند ثریا قاسمی و فرهاد قائمیان نه تنها فرصت مناسبی برای او و سایر بازیگران جوان این سریال ، بلکه برای مخاطبان این ترکیب نیز دلچسب است.

داستان در عین حالی که مخاطب را همراهی می کند دارای نقاط ضعفی است. نمایش جواد جوادی به عنوان یک ابرقهرمان و کسی که هرگز اشتباه نمیکند از نقاط اصلی و ضعف فیلمنامه داستان است.

با کمی دقت می توانیم دیالوگ های مثل “اصلاً فکر نمی کردم درست بشه اما جواد تو فقط تونستی درست بکنی” را چندین بار در سریال بشنویم.

مرتبط  عکس های نوه محمود پاک نیت

با همه این ها مخاطب جوادجوادی را از خودش میداند ، از آن جایی که از ایپزود اول و از زمان تولد او همراهش بوده در مورد آینده او و همراه شدن یا نشدن با عشق دیرینش مژگان کنجکاو است.  باید دید در قسمت پایانی او چه تصمیمی می گیرد.

آیا بچه مهندس ۴ در حال ساخت است؟

یک نظر

  1. به نظر من به عنوان یکی از هزاران بیننده سریال بچه مهندس است اگر جواد با مژگان ازدواج کند معنی عشق را زیر سوال برده است .چون با این همه توهین وتحقیر هایی که افگقای عباسی نسبت به یک بچه یتیم روا داشته است ودل بچه یتیم را سوزانده است روا نیست که یه بار دیگه جوادخود را کوچک کند از طرفی مژگان خود را نمیشناسد یعنی اینقدر دنیا کوچک شده که کسی به خاطر فقر پدرش را نشناسد?لطفا نطر بنده را مطالعه کنید و پاسخ دهید ۰۹۱۳۸۳۸۶۷۴۹

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید