دستگیری مادر کودک آزار مشهدی مادری که فرزند خود را کتک میزد تا از مردم اخاذی کند کیست؟

دستگیری مادر کودک آزار مشهدی

مادری که فرزند خود را کتک میزد تا از مردم اخاذی کند کیست؟

مادر کودک آزار ،هر روز در اینستاگرام تصاویر و فیلم هایی میبینم که به انسان بودن برخی از افراد شک میکنیم. چند روزی است که  تصاویر و فیلم های بی نهایت دلخراشی از آزاد یک کودک توسط مادر سنگدل خود قلب بسیاری را به درد آورده است.

این مادر سنگدل که با کتک زدن فرزند خود و فیلمبرداری از او و گذاشتن این تصاویر در اینستاگرام از مردم اخاذی می کرد.

این زن در مشهد در صفحه اینستاگرام خود تصاویر و فیلم هایی از آزار پسرش به نام بنیامین می گذاشت تا قلب فالوورهایش را به درد آورد.
انتشار این فیلم ها سبب رنجش و آزردگی فالوورهای صفحه اینستاگرام این زن شده بود و آنها کامنت های بی شماری نیز زیر پست های کتک خوردن بنیامین می گذاشتند .

فیلم متاثر کننده و وحشتناک این کودک بی پناه و بی آزار که توسط رکنا منتشر شده است را در زیر می بینید.

مرتبط  عیدی امسال کارگران ۹۹ کی واریز می شود ؟

این فرد با نام ” مهلا ” در صفحه اینستاگرام خود، فرزند خود را کتک می ‌زد و فیلم آن را به اشتراک می ‌گذاشت و از مردم تقاضای پول برای عدم انجام این رفتار غیرانسانی می ‌کرد! مهلا ، زن مشهدی که مادر بنیامین کوچولو است، بارها تصویر کارت بانکی خود را در صفحه شخصی خود قرار داده بود و خطاب به فالوورهای خود گفته بود:

 پول بدهید تا بنیامین را کتک نزنم. “

مهلا این مادر سنگدل هدف اصلی اش با انتشار فیلم های دلخراش از کتک زدن بنیامین پسر خردسالش این بود که بتواند از این طریق از مردم پول بگیرد. مهلا زن مشهدی که مادر بنیامین کوچولو است بارها تصویر کارت بانکی اش را در صفحه شخصی اش قرار داده و خطاب به فالوورهایش می گفته که” پول بدهید تا بنیامین را کتک نزنم.”

سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از دستگیری زن کودک آزار که کلیپ‌های کتک زدن کودکی را در فضای مجازی منتشر می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ پاشایی ، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره فیلم های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سیلی زدن به یک کودک ، اظهار کرد:

مرتبط  عیدی امسال کارگران ۹۹ کی واریز می شود ؟

” در پی رصد و احصا مورد مجرمانه بارگزاری و انتشار تصاویر مبنی بر کودک آزاری از سوی یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام و با عنایت به دریافت تماس ‌های مکرر از سوی هموطنان مبنی بر درخواست اقدام عاجل از سوی پلیس فتا در خصوص شناسایی و برخورد با عامل انتشار این تصاویر غیر انسانی برابربررسی ‌های فنی اولیه و مشخص شدن محل وقوع جرم در استان خراسان رضوی ، مراتب در دستور کار پلیس فتا استان خراسان رضوی قرار گرفت.

همکاران بنده در واکنش سریع به این اقدام مجرمانه که منجر به تشویش اذهان عمومی شده بود متهم خانم، به هویت معلوم شناسایی و برابر هماهنگی با مرجع محترم قضایی دقایقی پیش وی را دستگیر و به جهت رسیدگی به اتهام منتسبه و مشخص شدن علت ارتکاب به این اعمال غیر انسانی و مجرمانه مراتب در حال پیگیری است که به محض مشخص شدن زوایای دقیق علت ارتکاب مراتب در تعاقب اطلاع رسانی خواهد شد. “

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید