غلامرضا منصوری کیست؟ غلام رضا منصوری قاضی متهم به فساد کیست؟

غلامرضا منصوری کیست؟

غلامرضا منصوری قاضی متهم به فساد کیست؟

دیروز با رسانه ایی شدن بازداشت اکبر طبری معاون اسبق قوه قضائیه اسامی بسیاری بعنوان متهمان و همدستان وی منتشر شد. یکی از این اسامی به نام غلامرضا منصوری بود.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

اما غلام رضا منصوری کیست؟

در جریان این دادگاه نماینده دادستان در تشریح عناوین اتهامی ردیف دوم پرونده گفت: حسن نجفی که با دستگیری متهم اصلی پرونده به خارج از کشور متواری شد، به مشارکت در تشکیل شبکه چند نفری در امر ارتشاء، پرداخت رشوه به اکبر طبری و پرداخت رشوه به غلامرضا منصوری قاضی وقت اجرایی لواسان به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو، متهم است.

مرتبط  آیا تب کرونا باعث تشنج می شود ؟

وی ادامه داد: فرهاد مشایخ به مشارکت در تشکیل شبکه چند نفری ارتشاء، تحصیل مال به مبلغ بیش از ۸۰ میلیارد وجه نقد، یک قطعه زمین واقع در نجار کلای لواسان و همچنین زمینی در کریم خان و تبدیل ۴۲ میلیارد ریال به سهام شرکت سیمان، پولشویی در دو واحد در ساختمان لومار، فراهم نمودن موجبات ارتشاء میان اکبر طبری و رسول دانیال زاده، پولشویی و فراهم نمودن موجبات تحقق ارتشاء میان غلامرضا منصوری و حسن نجفی و پولشویی در خصوص دو واحد آپارتمان در لومار متهم است.

امام خمینی(ره): “آنقدر صدمه ای که اسلام از یک آخوندِ فاسد می‌خورد از شاه‌ ‌نمی‌خورد؛ ساواکی محترم‌تر است از آخوند فاسد؛ …دنیا و اهل جهنم از بوی تعفّن آخوند فاسد در عذاب هستند”

مرتبط  آیا تب کرونا باعث تشنج می شود ؟

اکبر طبری کیست؟

واکنش ها به بازداشت اکبر طبری

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید