زمان پخش فصل چهارم سریال بچه مهندس ۴ بچه مهندس 4 ساخته می شود؟

زمان پخش فصل چهارم سریال بچه مهندس ۴

بچه مهندس ۴ ساخته می شود؟

فصل چهارم بچه مهندس ،با تمام شدن سریال پر بیینده بچه مهندس ۳ که هفته پیش تمام شد مخاطبان این سریال به دنبال پاسخ این پرسش هستند که آیا فصل چهارم سریال بچه مهندس ساخته می شود یا خیر؟

در فصل سوم این سریال شاهد عشق نافرجام جواد به همبازی دوران کودکی اش مومو یا همان مژگان بودیم. که این اتفاق باعث تعجب و واکنش برخی از هواداران این سریال شد. جواد جوادی بعد از سال ها صبر و تلاش و موفقیت برای رسیدن به مژگان، با دیدن تفاوت های بسیار زیاد بین دنیای خودش و مژگان و دلبستگی عاطفی بسیار زیاد به بچه های خانه مهر در آخر قید همراهی با مژگان عباسی را زد و با مرضیه مقدم هم دانشگاهی و دختر استادش ازدواج کرد.

تیکه نیما کرمی به انگلیسی صحبت کردن مژگان و پدرش در بچه مهندس

سریال بچه مهندس با جذب ۴۱.۷ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد ۸۴.۸ درصدی، رتبه دوم سریال ‌های رمضانی سال ۹۹ را کسب کرده است.

در جدیدترین خبر و در همین خصوص رئیس مرکز سیما فیلم هم در نشست قدردانی از عوامل سریال بچه مهندس گفت: بخش‌هایی از این سریال در روز‌های شیوع کرونا ضبط شد، که عوامل بچه مهندس در آن ایام چالش‌های زیادی داشتند.

آقای رمضان نژاد ادامه داد: درحال حاضر نیروی هوافضای سپاه، قدرت راهبردی ما در منطقه است و با قدرت موشکی می‌توانیم مولفه‌ها را در منطقه تغییر دهیم و به واسطه آن است که میتوانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

رئیس مرکز سیما فیلم افزود: من ازشما می‌خواهم که کمکی کنید که تور‌هایی راه بیافتد تا هنرمندان، نوجوانان، دانش آموزان و … با توانایی‌ها ما در هوا فضا آشنا شوند.
وی گفت: ما پیگیر ساخت بچه مهندس ۴ هم هستیم و در جلساتی که داشتیم ایده‌هایی هم مطرح شد و امیدوارم فصل ۴ قوی‌تر از فصل قبل ساخته شود.
آقای حسن وارسته نویسنده این سریال نیز گفت: ما بالغ بر هشت تا ۹ بار این فیلم نامه را بازنویسی کردیم و برای نوشتن قسمت آخر ۶۰ تا ۷۰ دقیقه با فرهاد قائیمان صحبت کردیم من انسان میهن پرستی هستم و برای خاکم هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم.

خلاصه عاشقانه های جواد با مژگان در بچه مهندس + فیلم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید