زمان پخش فصل چهارم سریال بچه مهندس ۴ بچه مهندس 4 ساخته می شود؟

زمان پخش فصل چهارم سریال بچه مهندس ۴

بچه مهندس ۴ ساخته می شود؟

فصل چهارم بچه مهندس ،با تمام شدن سریال پر بیینده بچه مهندس ۳ که هفته پیش تمام شد مخاطبان این سریال به دنبال پاسخ این پرسش هستند که آیا فصل چهارم سریال بچه مهندس ساخته می شود یا خیر؟

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

در فصل سوم این سریال شاهد عشق نافرجام جواد به همبازی دوران کودکی اش مومو یا همان مژگان بودیم. که این اتفاق باعث تعجب و واکنش برخی از هواداران این سریال شد. جواد جوادی بعد از سال ها صبر و تلاش و موفقیت برای رسیدن به مژگان، با دیدن تفاوت های بسیار زیاد بین دنیای خودش و مژگان و دلبستگی عاطفی بسیار زیاد به بچه های خانه مهر در آخر قید همراهی با مژگان عباسی را زد و با مرضیه مقدم هم دانشگاهی و دختر استادش ازدواج کرد.

مرتبط  قسمت آخر سریال از سرنوشت فصل سوم

تیکه نیما کرمی به انگلیسی صحبت کردن مژگان و پدرش در بچه مهندس

سریال بچه مهندس با جذب ۴۱.۷ درصد مخاطب و کسب رضایت در حد زیاد ۸۴.۸ درصدی، رتبه دوم سریال ‌های رمضانی سال ۹۹ را کسب کرده است.

در جدیدترین خبر و در همین خصوص رئیس مرکز سیما فیلم هم در نشست قدردانی از عوامل سریال بچه مهندس گفت: بخش‌هایی از این سریال در روز‌های شیوع کرونا ضبط شد، که عوامل بچه مهندس در آن ایام چالش‌های زیادی داشتند.

آقای رمضان نژاد ادامه داد: درحال حاضر نیروی هوافضای سپاه، قدرت راهبردی ما در منطقه است و با قدرت موشکی می‌توانیم مولفه‌ها را در منطقه تغییر دهیم و به واسطه آن است که میتوانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

مرتبط  قسمت آخر سریال از سرنوشت فصل سوم

رئیس مرکز سیما فیلم افزود: من ازشما می‌خواهم که کمکی کنید که تور‌هایی راه بیافتد تا هنرمندان، نوجوانان، دانش آموزان و … با توانایی‌ها ما در هوا فضا آشنا شوند.
وی گفت: ما پیگیر ساخت بچه مهندس ۴ هم هستیم و در جلساتی که داشتیم ایده‌هایی هم مطرح شد و امیدوارم فصل ۴ قوی‌تر از فصل قبل ساخته شود.
آقای حسن وارسته نویسنده این سریال نیز گفت: ما بالغ بر هشت تا ۹ بار این فیلم نامه را بازنویسی کردیم و برای نوشتن قسمت آخر ۶۰ تا ۷۰ دقیقه با فرهاد قائیمان صحبت کردیم من انسان میهن پرستی هستم و برای خاکم هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم.

خلاصه عاشقانه های جواد با مژگان در بچه مهندس + فیلم

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید