دلیل محرومیت رامین رضائیان در تیم ملی چیست؟ محرومیت تا اطلاع ثانوی در تیم ملی شایعه است ؟

دلیل محرومیت رامین رضائیان در تیم ملی چیست؟

محرومیت تا اطلاع ثانوی در تیم ملی شایعه است ؟

محرومیت رامین رضائیان ،در یکی دو روز اخیر افشاگری شخصی به نام آماندا در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود و باعث حواشی برای رامین رضائیان فوتبالیست ملی پوش شده است. البته اینکه حرف های این دختر صحت دارد یا خیر مشخص نیست.

ادامه مطلب/فیلم پایین تر از تبلیغات

این خانم کلیپی از خودش انتشار داده که در این ویدیو می گوید حدود ۵ سالی است که با رامین رضاییان در ارتباط هست. که آقای رامین رضائیان واکنشی نسبت به این موضوع نداشتند و احتمال کذب بودن این ادعا بسیار است.

در پی انتشار برخی از تصاویر زندگی شخصی رامین رضاییان در فضای مجازی و حاشیه‌ساز شدن این تصاویر، شایعات مختلفی در خصوص محرومیت این بازیکن ملی‌پوش از حضور در تیم ملی تا اطلاع ثانوی مطرح شده است، موضوعی که تاکنون با سکوت رسمی رامین رضائیان و فدراسیون فوتبال همراه بوده است.

بر اساس پیگیری‌ها، کمیته اخلاق تاکنون هیچ ورود یا حکمی درباره رامین رضائیان در موضوع اخیر نداشته است و “محرومیت تا اطلاع ثانوی از حضور در تیم ملی” این بازیکن آن هم براساس دستور موقت تایید نمی‌شود.

البته با توجه به سابقه ورود کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به این موضوعات، بعید نیست با تداوم حاشیه‌سازی برای این بازیکن ملی پوش، کمیته اخلاق در آینده به این ماجرا نیز ورود کند.

رامین رضاییان مدافع راست سابق پرسپولیس و کنونی الشحانیه قطر است که تجربه حضور در جام ملت‌های آسیا و جام جهانی را در کارنامه دارد. اخیرا در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از این بازیکن توسط یک خانم منتشر شده که حاشیه‌هایی را دنبال داشته است.

نظر دهید :

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید